Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert csinalták ezt munkahelyen?

Miert csinalták ezt munkahelyen?

Figyelt kérdés
márc. 30. 08:37
 1/5 A kérdező kommentje:

Jelenkeztem egy munkara, behivtak, elmondtak mi a munka, mondom oke erdekel, azt modtak felkuldik a hr-re az oneletrajzom, majd hivnak mikor kell mennem uzemorvoshoz

Es azota se hivtak, ennek kb 1 honapja

márc. 30. 08:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakori. Behívnak egy csomó embert, kiválasztanak pár megfelelőt, utánna tovább szűkítik. Neked azért mondták ezt, hogyha nem találnak mást vagy mégsem áll munkába akit akartak akkor még tudjanak hívni mást, hátha azóta is a melóra vár és nem keresett mást. Ameddig nem írtok alá szerződést ne vedd komolyan, hogy akarnak téged
márc. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem már nem is fognak. Valószínűleg találtak helyetted mást és inkább őt választották...
márc. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Találtak olyat aki kevesebbet kért.
márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nálam is volt. Elmentem interjúra, meg egy ilyen fél próbanapszerűségre egy kis szállodába. Oké, jó leszek, tetszem nekik, jövő kedden kezdhetek, majd hívnak a pontos időponttal.

Hétfő délután én hívtam őket végül, hogy mi van már?

A nő full döbbent hangon azt válaszolta, hogy de hát találtak valaki mást, aki már el is kezdett dolgozni. O.o

A mai napig max arra tudok gondolni, hogy link társaság voltak, úgy is néztek ki, annyira nem is bántam.

márc. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!