Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A biztonsági őröknek tényleg...

A biztonsági őröknek tényleg ilyen emberekkel kell szenvedni?

Figyelt kérdés

Gondoltam rá hogy megcsinálom ezt a tanfolyamot mert könnyű. Érettségivel és 4 éves szakmàval rendelkezem. Viszont belefaradtam a hajtásba. A portàsok meg bizti őröknek laza a munkájuk. De sok helyen olvasni mondjuk hogy vannak ellenőrök a cégeknél. Akik a sima kis munkásokat ellenőrzik/ baztatják… hogy ne aludjanak.


Ez valóságos lehet ?


[link]



márc. 30. 20:12
 1/7 anonim válasza:
Hát lábának tűnik,de nem az ált.-ban.Monoton,figyelni kell,észnél lenni,ha baj van cselekedni,bírni a kevés alvást,az emberek lesújtó tekintetét,esetleg beszólogatását,mert ugye neked mindig udvariasnak kell lenni,mindenki ott b.sztat,lehúzás ahogy tud stb.Persze vannak norm.-is helyek,de kevés.Majd meglátod
márc. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Vagyis lábának,sorry
márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mindig kijavít ez s sz.ar.Tehát lazának tűnik.Végre
márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

" A portàsok meg bizti őröknek laza a munkájuk."


Gondolod, azért fizetik öket, hogy aludjanak? Természetesen nem ez a munkájuk, és jogos, ha ellenörzik öket!

márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy céges telephelyet őrizni laza, egy Rossmann-hoz képest, a bér is ennek megfelelően minimális, megy feketén, meg a mutyi.
márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne csináld meg a Vagyonőrködést, mert csak szívni fogsz vele.

Magyarországon a vagyonőröknek a 90% nincsen valamilyen szinten rendesen bejelentve. Nincsen szabadság, pontosan nem fizetik ki, nem fizetik ki a pótlékokat. Maga a munkaszerződés is egy nagy Káosz, szinte az összes pontját, már az első munkanaptól megsértik a munkáltató cégek.

A fizetésed egy részét megkapod átutalásban, a maradék fentálló összeget készpénzben kapod meg, de itt is elég gyakran félre szokták számolni. Szóval még neked kell rohangálni a pénzedért.

Havonta a 240 óra a minimum amit lefogsz dolgozni, de lesznek olyan esetek amikor havonta 300 plusz órád lesz.

Fizikálisan és mentálisan, elég gyorsan kifogsz merülni. Te leszel aza fajta ember, akit nem fognak emberszámba venni. Minden apró hülyeségért téged fognak baszogatni.

Inkább azokat a vagyonőröket szokták ellenőrizni, akik egy telephelyen vannak, és 24 órás szolgálatot látnak el. Valamikor hajnalba szoktak menni az ellenőrök, és legfontosabb amit nézni szoktak, hogy a biztonságiőr, alszik vagy nem. Ha alszik akkor ki is rúghatják. Mellékesen megjegyezném, hogy a 24 órás munkát alvás nélkül, nem lehet kibírni. A 24 óra ébrén lét, az nem az emberi szervezetnek van kitalálva. Csinálja az aki ezt, az egész hülyeséget kitalálta. Az üzlethely őrzés, az sem sokkal jobb. Ott vagy az üzletben hetente 5-6 napot, napi 10-12 órában, minimális szünettel. Ha valami eltűnik az üzletből, pl... egy 30 ezer forintos női táska, akkor azt a biztonságiőrön fogják bevasalni.

Én 4 évig csináltam, és örültem hogy megszabadultam ettől a trágya munkától. Utána a vagyonőrigazolványomat és vagyonőr bizonyítványomat, rádobtam a tűzre, mert másra nem jó.

Undorító egy munka!!

De, ha téged ezek nem zavarnak, akkor hajrá, csináljad.

ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


Köszönöm a kommentet. Azt hiszem akkor más munkalehetőség után nézek.

ápr. 2. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!