Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi így lesz velem?

Mi így lesz velem?

Figyelt kérdés
Csak sima érettségit szereztem, szerettem volna szakmát szerezni,de nem volt jogosítványom és autóm ezért nem tudtam volna eljárni mert az iskola csak estit indított. Aztán nem találtam munkát és munkanélküli lettem 2 évre mert a gyári munkára sem vettek fel, kamu szövegekkel utasítottak el. Ezután közmunkás lettem,de nem az utcát jártam. Most munkanélküli vagyok. Jogsi+kocsi nincs, szakma nincs, pénzem soha nem is volt. Ezek után úgy érzem,hogy alkalmatlan vagyok a létezésre is.

ápr. 8. 17:50
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
29%

Beszél madzsar.


De komojan montom!

ápr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%
Én imádok pucér csajokat nézni :)
ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Kerdezo hany eves vagy ?

Csak tudd, a legszarabb helyzetekbol is fel lehet allni, csak tenni es akarni kell.

ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok
ápr. 8. 19:02
 5/17 A kérdező kommentje:

Most vettem észre, hogy rossz helyre szúrtam be utólag az ÍGY -et.

Szóval:


Mi lesz így velem?

ápr. 8. 19:29
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

5

én észre sem vettem hogy el volt írva

ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig muszáj lesz iskolát végezned. Tudom, hogy nem hangzik jól de ápolóként a nővér szakmát ajánlom. Azzal nem tudsz mellé lőni, olyan értelemben, hogy éhen tuti nem halsz. Mindig lesz munkahelyed vele. Szóval kezdj bele a suliba csináld meg lelkiismeretesen. Most ki támogat?
ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
82%

Szia, nem tudom melyik városban, vagy faluban laksz, de általába vendéglátásba mindig van hely.


Itt most a gyorséttermekre gondolok, 8általános, betanított munka. Ahhoz képest egész jó fizuért. Csak ki kell fogni ahol rendesek a kollégák, és ahol nincs egész napos pörgés. 25 év alatt “megérheti”.


Üdv, egy mekis dolgozó.

ápr. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ismerős, rokon aki tudna kicsit segíteni elindulni?
ápr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Koltozz Pestre olyan minkahelyre ami ad szállást, osszhozol ez kis penzt, megcsinalod a jogsit, aztan lesz tobb lehetoseged is megcsinalod a c+e jogsit es mehetsz kamionozni havi 1 millióé

En ezt tenném a helyedbe

ápr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!