Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nincs egy olyan oldal,...

Miért nincs egy olyan oldal, ahol a legrosszabb munkahelyeket fel lehetne sorolni? Csak, hogy más ne essen bele abba a hibába, hogy oda megy dolgozni. Akkor a munkaadók is összekapnák magukat, szerintem!

Figyelt kérdés
ápr. 10. 10:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

Ami neked rossz, az másnak nem biztos.

Illetve sokszor nem is reális egy kirúgott, sértődött volt munkatárs véleménye.

ápr. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Mert igencsak kimerítené a rágalmazás, becsületsértés tényállását.
ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
LoL
ápr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Facebookon van ilyen csoport
ápr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen csoportok.

De konkrétan pl. a profession-on is szokták értékelni a cégeket.

ápr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hisz ha kell a munka, akkor úgyis odamegy az ember max ha nagyon nem bírja lelép. Ez olyan, hogy orvosok is értékelve vannak és néhánynál le is van írva, hogy csaló, de olyan ígérete van, amire szükséged van. Tehát ennek ellenére is megpróbálod majd, mert mi van, ha csak azért írtak róla rosszat, mert le akarják járatni? Az emberi elme ilyen, ezt szeretik is kihasználni..
ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Éppen ez a lényeg! Ne menjen oda, mert bár engem kirúgtak, de a vezetőség értekezésbe véletlenül csöppentem bele, és ahogy beszéltek a munkavállalókról , az gyalázat! Ha elmondhatnám, senki nem menne oda dolgozni! Azért, hogy kigályázta a lelkét és utána kirúgják röhögve, mert nem csapattag? Az mit jelent? Nem értem! Táncikálni kellett volna nekem a többiekkel?
ápr. 10. 10:42
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

"Ha elmondhatnám, senki nem menne oda dolgozni"


Tévedsz, sokan oda mennének, akiknek kell a munka. Amúgy értelmes embert nem nagyon érdekel, mit mondanak a hata mögött

ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
De akkor érdekel, ha kirúgnak pedig bele adtál mindent! Tulajdonképpen nem ezzel van a baj, inkább azzal, hogy miket megtesznek velünk! Itt kezdődnek a bajok!
ápr. 10. 10:49
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Bármire kirughatnak
ápr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!