Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindenhova tapasztalatot...

Mindenhova tapasztalatot kérnek, hogyan induljak igy el?

Figyelt kérdés

mas is tapasztalja, hogy mindenhol revelans tapasztalatot kernek, de kozben meg fejlodni szeretnel szakmailag?


te hogyan inditottad be a karriered?


22F



ápr. 10. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
1-2 éves tapasztalatot igénylő helyekre is jelentkezz bátran, mert a munkáltató előre leírja az elvárásait, de a végén úgyis a jelentkezők kvalitásait figyelembe véve választanak. Valahol egyébként ilyenkor inkább fel sem vesznek senkit, ha nem találnak megfelelőt vagy ha sos kell ember, akkor lentebb adják az elvárásokat.
ápr. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben, koszi :)
ápr. 10. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2 évig kerestem munkát a saját szakmámban, de mindenhova 2-5 év munkatapasztalatot kértek.( Irodai munka,jogi területen) A legtöbb helyről fel se hívtak, ( ami még jobb is, mert legalább nem volt felesleges pénzkidobás az útiköltség, és nem megalázó annyira), de ha be is hívtak interjúra, akkor sem kaptam esélyt sehol. Végül Feladtam.

Itt a városban ahol élek,lett egy lehetőség, frissen nyitott könyvesboltba kerestek könyveket olvasni szerető alkalmazottakat kerestek és pályakezdők jelentkezését is várták. Mivel amúgy is imádok olvasni, és nem kellett tapasztalat, jelentkeztem, felvettek eladónak. Azóta is itt vagyok, 11 éve, és imádom.

Az aktakukacok meg nyaljanak sünt.

ápr. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván mindenhova odaírják, hogy azt várnak, mert jobban örülnek a tapasztalt munkaerőnek. De ez nem jelent kizáró okot, hiszen ilyen alapon a büdös életben senki nem kezdene el dolgozni.
ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Én magam amúgy simán írtam e-mailt, hogy kezdő vagyok, de szívesen tanulnék. Aztán végül így vettek fel első munkahelyre.
ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!