Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondjak a munkahelyen?

Felmondjak a munkahelyen?

Figyelt kérdés

8 éve csinálom a munkám. Napi 3-4 órát kell melóznom, és akkor megyek be az irodába amikor akarok.


A fizetésem jó, és van céges telefon, céges orvos, stb....


Kb 2 éve nagyon unom és most depressziós vagyok.


Félek feladni ezt a jó állást, mert nem stresszes, csak unalmas. Nincs nagyon célom az életben sajnos és amin változtatni tudnék / akarnék az maximum a munkám...


ápr. 12. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

és mennyi munkaidőre vagy bejelentve? Mert ha 8 órásra, akkor én háromszor is meggondolnám magam, és inkább keresnék mellette valami olyan munkát, amit homeoffice-ban is végezhetnék, így jobban kitöltené az időmet.


Azért fontos, hogy legyen kihívás az életedben, sportolj, stb. még akkor is, ha nincs hozzá kedved, erőszakold rá magad, később a kedv is megjöhet.

ápr. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

De miért nem keresel kihívást, célokat a munka mellett? Olyan mintha csak ez lenne az életed. Az viszont nem a munka hibája.

Ha jó a pénz és nem kell megszakadnod, biztos nem vàltanék.

Akkor másik helyen is depis leszel.

ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Jaj de sajnállak. Szegény 😥
ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
91%
Én értem, de lehet csak munka után kellene lekötnöd magad olyannal ami feltölt
ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress hobit, sportot, másodállást, valamit, ami inspirál.
ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos ez valami genetika. Édesapám is így volt. Nagyon depressziós volt egész életében. Amúgy jó a fizetés! Lakást vettem belőle!
ápr. 12. 19:05
 7/9 anonim ***** válasza:

Megint megkérdezem: mennyi időre vagy bejelentve.


Csak mert a nyugdíjnál lehet kellemetlen meglepetés.


Nyugdíjelőtakarékosságra azért érdemes lenne befektetni, hogy akkor is legyen valamicske. Tudod, az államra nem számíthatsz.


A sport olyan hormonokat termel, ami erősíti a boldogságérzetet.

A másik, és talán ezzel kéne kezdeni, hogy elmész a körzetihez, és megkéred, hogy utaljon be laborra, külön kiemelve a TSH-t is. A pajzsmirigy probléma elősegítheti a depit.

ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Be vagyok jelentve rendesen 8 órára. Voltam vérvételen de nem nézték a TSH -t. Meg fogom kérdezni. Köszi!!
ápr. 13. 07:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Direkt kellett volna kérni, azért is mondtam, mert a TSH kicsit drága mulatság, csak indokkal szokták csinálni. Ha másként nem megy, akkor privátban.
ápr. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!