Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ausztriában a szobalány...

Ausztriában a szobalány munkánál ez milyen szokás?

Figyelt kérdés
Már ez a masodik helyen az olyan tapasztalom hogy a főnöknek a ruháit,alsónadrágját stb is mosni kell.De nem mondhatom hogy azert biztos mert magyar vagyok,mert a kolléganőm osztrák.Ő is mossa,vasalja.Nekem ez elég durvának tűnik.

ápr. 14. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én németo-ban voltam szobalány. Ott meg az volt a szokás jogy amikor 4 nap szabad(2hetente) es haza tudtál utazni, akkor ajándékokat kellett vinni a takaritóvezetőknek különben ki vagy rúgva es vesznek fel mást.
ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
*szóval 4 nap mulva mikor újra melo, vinni kellett vmit nekik
ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez is felháboríto.
ápr. 14. 17:19
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát jah. A csábító hotelek színfalai mögött senki nem tudja hogy amúgy mik mennek. Es hát sokszor hányinger dolgok.
ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi takarítottuk a hoteltulajdonos lakását is, igaz mindezt munkaidőben. Mostuk a gönceit is, ugyanúgy munkaidőben.

Sok osztrák hotelben folynak hihetetlen dolgok. Egyet mondok csak: hotelszobában levő pohárból sose igyatok és a wc-t is inkább antibakteriális kendővel töröljétek át. Tudnék mit mesélni

ápr. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az semmi, amikor én voltam kint, akinek jobb autója volt, mint a főnöknek, annak el kellett cserélnie vele.
ápr. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem egy színvonalas hely, keress másikat
ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem nagy ügy, én itthon is takarítóként mosom a főnök cuccait.
ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!