Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap jól lefognak tolni egy...

Holnap jól lefognak tolni egy meetingen amiért elrontottam valamit, amit utána helyre is hoztam egy percen belül, de már most félek, hogy azért lesz meeting, hogy kirúgjanak, szerintetek?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy rossz főkönyvre könyveltem valamit a rendszerben, szóltak, én ki is javítottam egyből, igazából mivel belső rendszerben történt az egész, és hónapon belül ezért + pár sor került be a rendszerben, ezen kívül nem történt nagyobb probléma, viszont utána rá egy hétre szóltak, hogy ezzel kapcsolatban legyen egy 1 órás meeting, és meséljem el, hogy ezt mégis hogy képzeltem amikor oda lekönyveltem az első körben és miért csináltam ezt.


Ez az első hibám az elmúlt 5 évben.


Az e-mail amiben szóltak is agresszív volt már, mivel ????????? Ennyi kérdőjel volt már a tárgy mezőben alapból is.


ápr. 14. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha plusz 3 sor miatt kirúgnak, akkor meg is érdemlik. Te meg keresel magadnak olyan helyet, ahol megbecsülnek. Ne izgulj!❤️
ápr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miféle cég ez hogy nincs közvetlen felettesed (főkönyvelő, gazdasági vagy pü. igazgató) akivel ezt meg tudtad volna beszélni? Ráadásul ha 5 éve dolgozol ott, akkor eléggé valószínűtlen hogy ilyen "lapos" indokkal rugjanak ki.
ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A mitingmania mindig arra utal h nincs eleg melo. El kell tolteni valahogy az idot. A konyveles jelentos feladat de egy korrigalt hiba a napi ugymenet resze kell, hogy legyen.
ápr. 15. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mi volt Kérdező?
ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!