Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beszólt vagy túlkaptam?

Beszólt vagy túlkaptam?

Figyelt kérdés
Van egy kolleganőm akitől ver a víz mert állandóan rosszindulatúskodik (irigység miatt). Bár még így rajtakapni sose kaptam rajta h személyeskedett volna.Szóval 2 másik kolleginával bent álltunk a kávézó helyiségben és pont mögöttem volt a kávégép (kb 30 mp-re álltunk ott meg mert az egyikőjük mesélt valamit arra figyeltünk) erre az utálatos kolléganő jött be kávét főzni és így mondja miközben néz “Ide jönnék, ha beférnék/beférek, Kösz” valami ilyesmit. Na itt most engem le kövérezett?😂(nem volt rá példa korábban, fel sem jött témában) vagy csak a szituációra értette én meg túl kapom a sztorit? Bocs ha fura kérdés csak néha nem tudok normálisan gondolkodni amikor egy “utálómról” van szó. Több mint 20 év van köztünk, ez is egy ok hogy miért nem kedvel.
ápr. 18. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Én is túlgondolok mindent, csak magunkat stresszeljük vele🥹😃
ápr. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Amikor utálsz valakit, akkor mindegy mit csinál vagy mond, a lerosszabbat fogod feltételezni róla.

Utálok nők közt dolgozni pedig én is az vagyok. Olyanok mint az oviban. Csak tudnám miért nem lehet befogott pofával szépen a munkára koncentrálni és a magánéletben élni az életet.

Ez rád is vonatkozik, kérdező.

ápr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A legsúlyosabb teher: a gondolataink a fejünkben.

Ez egy nagyon igaz, az életünket megkeserítő mondat.

ápr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
#2 évekig dolgoztam egy helyen, ahol két tanfolyamon is részt vettem egyetlen nőként. A férfiak ezerszer rosszabbak ebből a szempontból, főleg a 25 év alattiak.
ápr. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem lekövérezett, hanem bunkó módon jelezte, hogy az útjában vagy.
ápr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem csak túlkapás, hanem beteges túlgondolás, ha ilyen mentalitással éled az életedet kizárt dolog hogy hosszútávon épp és egészséges maradsz. Javaslom mielőbb egy pszichológus vagy pszichiáter szakember felkeresését.
ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
86%
ha ennyire zavar a testsúlyod, hogy a kolléganőd annyit mond, hogy nem kéne elállni az utat, és te egyből magadra veszed, hogy biztos beszólt, akkor tudnám javasolni az edzőtermet, hátha kicsit helyreteszed magad és egyből rájössz hogy nem az egész világ bunkó, csak mert te utálod magadat.
ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
nálad van a hiba, nem kicsit.
ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Te beteg vagy! Már az is baj, ha oda akar menni a kávégéphez?

Máskor ne álljátok el az utat.

Nem lekövérezett, hanem közölte, hogy az útban álltok.

ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom nem egy tágas szoba, hanem csak ilyen kis mini-helyiség a kávéfőzőnek, meg esetleg egy-két extra konyhai cuccnak.


Na, egy olyat három girnyó ember is ki tud tölteni :D Kétlem, hogy lekövérezett volna, szimplán csak jelezte, hogy odamenne ő is kávéért. Ami amúgy jogos, mert ti már csak ott ácsorogtatok, ő meg a géphez akart menni.

ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!