Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az ügyintézők, pénztárosok...

Az ügyintézők, pénztárosok miért nem használhatnak parfümöt munkaidőben?

Figyelt kérdés
Állítólag, meg van nekik tiltva (bankban, boltban, hivatalban)

ápr. 18. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván mert több ügyintéző parfüme keveredve jó büdös lehet annak aki belèp a bankba.


Én nem vagyok ugyan ügyfeles(állami intézmény) de ha bejön az igazgató tőle bűzlik az egész ház és még otthon is èrzem a ruhámban. Már huzatolva szellőztetgetunk miatta..

ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Nem hallottam még ilyet. Mondjuk én nem dolgoznék ilyen helyen sem már. Mondjuk kb. sehol, ahol bármit is meg akarnának szabni a saját testemmel kapcsolatban.

Aki vállalja ezt, az az ő dolga.

ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez butaság, használhatnak.
ápr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Ez hülyeség, ilyet nem tilthatnak meg szerencsére.
ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Meet senki nem kiváncsi rá.
ápr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Én dolgoztam ilyen helyen, és nem volt tiltva. De egyrészt abból a fizuból nem fogsz drága parfümökre költeni, másrészt meg nekem volt otthon, és úgy voltam vele, hogy mégis kinek fújjam be magam, a seggfejnek, aki ordítozni fog velem a tizedik percben egy olyan dologért, ami nem az én hibám?

A parfümöm illatát én tíz perc után már megszokom annyira, hogy nem érzem, szóval a fújjam be magam magamért, az nem volt opció, mert úgysem érzem.

ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs tiltva. Én sem dolgoznék olyan helyen, ahol beleszólnak ilyesmikbe.
ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Eladóként dolgozom éppen és én ugyan nem használok parfümöt, de nincs tiltva.
ápr. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!