Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » BorsodChem! Milyen itt dolgozn...

BorsodChem! Milyen itt dolgozni vegyészmérnökként? Bővebben lent..

Figyelt kérdés

Középiskolás diák vagyok, a Miskolci egyetemen szeretnék vegyészmérnöknek tanulni, duális formában. Érdekelne, van-e valakinek tapasztalata ezen a téren, vagy külön a BorsodChem-nél.


Mennyit kell dolgozni az egyetem mellett?


Milyen fizetésre lehet számítani duális képzés alatt, illetve egy friss diplomás vegyészmérnöknek ennél a cégnél?


Milyen előrelépési lehetőségek vannak, mennyire jellemzőek?


Kazincbarcikáról mi a véleményetek?


17 F



ápr. 18. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Előbb végezd el a gimnáziumot és vegyenek fel. Még az érettségid sincs meg, de már mérnöki fizetésről, előrelépésről álmodozol....megsúgom neked, hogy egyiket sem adják ingyen. Azzal a kevéske tudással, amivel majd az egyetemről kikerülsz, még munkát találni is nehéz lesz, nemhogy előrelépni.
ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

#1

igazad van, minek is érdeklődjek egy vállalatról ahol a jövőben szeretnék dolgozni.. végezzem el a gimnáziumot de ne legyenek kérdéseim a továbbtanulással kapcsolatban. megsúgom a duális képzésre azelőtt kell jelentkezned mielőtt megtudod hogy felvettek-e vagy sem. de sajnalom ha rosszul esett hogy rákérdeztem az anyagiakra.

és bár egyik kérdésemre sem adtál választ, köszönöm a hozzászólásra fordított időt <3

ápr. 23. 09:00
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem a továbbtanulásról érdeklődtél, hanem a fizetésről és az előrelépésről. Még egy sz@ros pipettát nem fogtál a kezedben, de már előre akarsz lépni...de tudod mit? Milliókat fogsz keresni és laborvezető leszel rögtön. Most azonnal.🤣
ápr. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

nem tudom hol és mikor montam, hogy a konkrét továbbtanulásról érdeklődöm. azt már rég megtettem nyílt napokon. szimplán egy terület maradt, ahonnan még nem kaptam választ: a fizetés, a munkakörülmények és jövőbeni lehetőségek a BorsodChemnél. továbbra sem értem, miért okoz ekkora fájdalmat számodra, hogy nem vakon választok irányt továbbtanulásom során, hanem próbálok a kinézett helyek után érdeklődni.

lehet velem van a baj, mert szaros pipettát még tényleg nem fogtam, erkölcsileg viszont már most előrébb vagyok, mint Te.

ápr. 24. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Jól van akkor kisfiam...🤣majd ha 20x évet eltöltöttél a szakmában, akkor folytathatjuk ezt a témát. Te kis erkölcsös, te.🤣🤣🤣
ápr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem értem miért baj ha valaki tudni akarja, hogy a szakmájával mennyit fog keresni és hogy milyen körülmények közt fog dolgozni. Én is ugyan ezekről próbálok most infókat szerezni, (ráadásul ugyan úgy a BorsodChemről, csak én gépészként) nem tudtam, hogy tilos 20 év szakmai tapasztalat nélkül :D. De ugyebár kedves válaszadót se érdekelné egy ilyen fontos döntés meghozatala előtt semmi anyagi, semmi a jövőről, ugye?
ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!