Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vegyészmérnökként mennyire jó...

Vegyészmérnökként mennyire jó fizu a bruttó 1.300.000,-?

Figyelt kérdés
Pest megye, de nem Budapest, 20 év szakmai tapasztalattal.

febr. 9. 21:03
A kérdező szavazást indított:
korrekt
kevés
túl sok
30 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Egis vagy richter, esetleg mol. Jónak számít, bárnem hinném, hogy mérnökök 20 éves tapasztalattal a gyakorira írnák ki a primitív "jóabérem?"-jellegű kérdéseket.
febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
IT-ban ez 3-5 éves tapasztalattam megkapható fizu.
febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Nincs olyan, hogy túl sok.
febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ennél egy jobb szakma is többet fizet.
febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

Vegyészmérnökként ez nagyon jó több mint szuper szinte elérhetetlen reszlegvezetőként több évtized tapasztalattal talán bruttóban


Persze IT-ban kb 3-4 év után "lazán" megvan

febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%
Kamu kérdés, a vegyészmérnökök 99%a még csak nem is álmodik ekkora fizurol tesaó
febr. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Vegyeszkent, epitesz , élelmiszer, környezet mernöként ez kiváló bér, ezeken a rosszabbul fizetett mérnöki területeken sokan 20 ev utan os br 1 Misi alatt keresnek. Mig sztem infos, villamosmernok vonalon sokan keresnek ennyit.
febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Jó, bár 20 év tapasztalattal.. én 6 év tapasztalattal keresek bruttó 1.1 milliót, igaz tök más területen
febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
nem tudom én vegyész technikus vagyok bár sosem dolgoztam benne.. jelenleg külföldön dolgozok 1500 euróért
febr. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!