Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire jellemző a munkahelye...

Mennyire jellemző a munkahelyeden, hogy a feladatodhoz te értesz a legjobban és nincs aki helyettesítsen?

Figyelt kérdés

Pl. ha van egy feladatod, amit te már nagyon jól ismersz, van olyan ember, aki pont ugyanannyira el tudja végezni helyetted vagy ha elmész szabira, akkor megáll az élet?

Illetve ha nem pont a te feladatod, de ha a munkahelyeden tapasztalsz ilyet, azt is megírhatod.

Kérlek írjatok foglalkozást is.

Köszönöm.


ápr. 19. 20:07
1 2
 1/15 Paul Atreides ***** válasza:
74%
Maximálisan ez van. Igaz, hogy nem multi, hanem, egy 7 fős IT cég.
ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa.Eleinte úgy tünt, hogy lesz helyettesítés 2 nap múlva tajtékozva hívott vissza a fönök, hogy azonnal menjek vissza, mert a helyettesem hibát hibára, és elfogja a cég az adott megrendelőket veszíteni. Én meg egy költözés kellős közepén..Nem most volt, pár évtizede, egy multinál. Meg lettek oldva a dolgok.
ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2 Logisztika-Multi
ápr. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Az adott cég pedig: Vogel&Noote volt-ha valaki azt hinné, hogy csak szövegelek-mind a 3 gyártási rész-teljes fuvarszervezés. Mosonmagyaróvár. Ha még meg van.+ Sanyo-teljes cég teljes fuvarszervezés+Phillips cseh rész
ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Munkámra ez nem mondható el mert egészségügyben dolgozok és mindig van aki jobban tud valamit. Kiegészítjük egymást.


Azonban hobbiból focizok egy amatőr focicsapatban és ha én nem lépek pályára akkor mindig kikapunk :D

ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha elmegyek szabira, a munkámat nem végzi el senki helyettem, megvár. Így figyelnem kell rá, hogy olyankor menjek szabira, hogy a másokkal való együttműködést ne érintse.

Van előnye, hátránya is a dolognak. Előny, hogy így senki nem barmol szét semmit, tudom, hogy mire megyek vissza, hátrány, hogy a szabit előtte vagy utána kvázi "le kell dolgozzam".

ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Vallalkozo vagyok,csaladtagom szokott segiteni,de helyettesiteni nem tudja a tudasom se o se senki mas. Nyaralast elore tudnek tervezni.
ápr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Ez valtozó lehet vki szakmailag jobb de kikészül a hajtástól stressztől meg a káosztol a rendszerben, én kevésbé vagyok jó szakmailag viszont a káosz jeghegy csúcsait apranként bontogazva haladgatok.


3 embernek mondtak fel előttem (1 lelépett mert kikészült)és engem tartottak meg..

Holott az elődeim munkáját elnézve a gépben szerintem én jelenleg követni se tudom.

Mai napig is tanulok mindent. Első naptól és még mindig van vmi ujabb és újabb ismeret ami kell.

ápr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

*Mégis én vagyok körbedícsérve. Es mindenki csodálkozik hogy az én munkakörömben még mindig ugyanaz a dolgozó van. Azaz én. Kérdezrék is hogy csináltam?

Olyankor elkezdtem mesélni amikor eleinte elém tettek 900 oalas anyagot a vállalat irányítási rendszerről a gépben, hát eleinte én is azt hittem hogy már első hónapokban jobb ha pályázgatok még más helyekre.:)

De megtudtam hogy azt célszerűbb inkább használat utmutatónak nézni mert lehetetlen bevágni.

És igy sorjában bontakozott ki a többi minden feladatköröm is.


Holott nagyonlbb iq bajnokok voltak az elődeim szerintem nálam..

ápr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen erősen. Technikailag az egyik kollégám köröket tudna rám verni, de ő jóval fontosabb pozícióban van mint én, míg a többiek legjobb esetben is csak részben tudnak pótolni.
ápr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!