Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeteken jellemző,...

A munkahelyeteken jellemző, hogy a férfiak köszönéskor kezet fognak?

Figyelt kérdés
Gondolok itt nagyobb létszámú cégekre. Persze nem mindenkivel, csak a közvetlen környezetükkel.

2023. febr. 6. 00:44
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
42 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

A kovid óta nem sértődik meg senki, ha a másik nem erőlteti.

Mostanában inkább az öklök összeérintése az uralkodó üdvözlési forma.

Amikor főnökkel találkozom - a nap folyamán először, - akkor ki szoktam várni, hogy kezdeményezi-e a fizikális érintkezéssel kombinált üdvözlési formát és attól függ a folytatás, hogy melyik módot választja a kézfogás, ill. ököl érintés közül.

2023. febr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Covid óta csak ökölpacsi, előtte rendes kézfogás mindenkivel. 2009 körül volt egy nagyobb influenza járvány, akkor néhány cégnél tiltották a kézfogást, ahogy a Covid idejében is, de az az időszak hamar lement. Covid óta viszont nem állt helyére a kézfogás, csak ökölpacsi van nálunk. Ezt kicsit bánom is, nem túl elegáns, de hát ez van.
2023. febr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem mindenki mindenkivel, de akik nagyon jóban vannak a másikkal, azok igen. A többi csak odamorogja hogy cső, gyüttem, megint *** napunk lesz.
2023. febr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Igen.


Én ettől az ökölpacsitól különösen rosszul vagyok, akkor inkább hagyjuk az egészet, maradjon a köszönés.

2023. febr. 6. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Covid óta mi könyökkel csináljuk, valamiért írtó viccesnek találjuk és már ettől jól kezdődik az ember napja. Persze csak a kollégákkal, ügyfelekkel rendes kézfogás van vagy semmi.
2023. febr. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk összedörgöljük az orrunkat.
2023. febr. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos az
2023. febr. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Nem fogdosunk
2023. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Persze alap. Koviddal sose foglalkoztunk
2023. febr. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Nem jellemző, max. külsős megbeszéléseken láttam, a közvetlen kollégákkal csak szóbeli köszönés van.
2023. febr. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!