Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szankció ért titeket,...

Milyen szankció ért titeket, amikor kihagytátok a céges bulikat?

Figyelt kérdés
Természetesen a munkaidőn kívülre esőket, legyen az csapatépítő, céges karácsony vagy bármi.
ápr. 20. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Engem kirúgtak próbaidőn belül, mert “nem tudtam beilleszkedni”
ápr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Én siman kihagytam őket, nem volt semmi visszhangja.
ápr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Semmilyen
ápr. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Mobbing, burnout, kirúgás.
ápr. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Semmi, mert mindig megvártam az első lelépőt, és csak másodiknak mentem, így mindig megúsztam az ivászatos előadásokat:D
ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
A tetűje nem adott év végén jutalmat.
ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Semmilyen. Senkit nem érdekel hogy ki megy és ki nem
ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Semmilyen.
ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

A mostani helyen mindenki leszarja, a mi részlegünkről pl soha nem megy senki, de én a kis csapatos bulikra is csak ritkán megyek. Semmilyen “retorzió” nem ér, ugyanúgy tudunk együtt dolgozni.

Az előző cégnél, ahol majdnem minden hétvégén volt ilyen, viszont kiközösítettek, elkezdtek leszarni, semmit sem segíteni (miközben a 20 órás betanulást kb 3-ra redukálták le), majd próbaidő vége előtt 2 héttel behívott a csopvez és félreérthetetlen célzásokat tett rá, hogy vagy megtáltosodok vagy ki leszek rúgva. Inkább magam mondtam fel, gyűlöltem minden percét.

ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző munkahelyen ezek kötelezővé voltak téve, mivel így se voltam hajlandó részt venni ezeken, így hamar kapun kívül találtam magam. #1 Sok helyen olyan mocskos banda van hogy azok közé nem is lehet beilleszkedni!
ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!