Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális ha kívülállónak és...

Normális ha kívülállónak és feszélyezettnek érzem magam az új munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Február óta kezdtem, de úgy érzem magam mint az első hetekben. A kollegákkal furcsa a kapcsolatom, néha még kínos, pedig nyitok azért feléjük. Kicsit feszélyezettnek és kínosnak érzem magam. Ez normális? Mi a ti tapasztalatotok?

#munka #kolléga #Újmunka
ápr. 23. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha jó a hely, nem kéne ezt érezd.

Én most kerültem egy új helyre, és eljesen mást jelent most a munka, mint amit eddig jelentett. Szóval lehet a hellyel is probléma. De az tény, hogy veled is.

ápr. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt évek óta tapasztalom, régen sokkal könnyebb volt beilleszkedni, mostanra nem éri meg senkivel beszélgetni,mert nem áll meg bennük a szó!

Ketszinuek az emberek és rosszindulatuak!

ápr. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt ahol én is hónapokig ezt éreztem, pedig nem volt gond a kollégákkal, csak én voltam az egyetlen új, mindenki más minimum 2 éve ott volt már és sokkal jobb viszonyban volt mindenki mindenkivel, tök bensőséges, magánéleti témákról beszélgettek sokszor, amikhez nem akartam hozzászólni. De az apróságokról el tudtunk azért csevegni.
ápr. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Én félévig vagy kicsit tovább éreztem ezt,de aztán sikerült beilleszkednem(velem volt a baj utólag már látom) életem munkahelye nincs áskálódás mindenki jóban van mindenkivel (20an vagyunk) néha vannak kisebb viták de 1-2 nap és megoldódik. Örülök,hogy kibírtam eddig és nem adtam fel. De ha nem javul ez és érzed a kollégák ellenségesek pletykálnak nem engednek beilleszkedni válts ne menjen rá a mentális egészséged
ápr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
5 éve így érzem. Ehhez társul, hogy a legfiatalabb vagyok, legalacsonyabb beosztásban, és heti 1-2x járok be. Tény, hogy nem is töröm magam a beszélgetésekkel, szélsőségesen introvertált vagyok.
ápr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Sosem éreztem ilyet, mondjuk hozzáteszem hogy én egy rendkívül intelligens ember vagyok aki értékrendjéhez másnak kell felnőnie nem nekem máshoz.
ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

6-os, csak egy aprócska megjegyzés: egy igazán intelligens ember soha nem mondja magáról, hogy ő intelligens, azt meg pláne nem, hogy rendkívül intelligens. Ezt azért ne hangoztasd meg anonim sem.


Kérdező, nekem minden egyes munkahelyen így volt az első 6 hónapban, úgyhogy nálad is még sok javulás lesz várható.

ápr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális, új vagy még és idegenek még szamodra a kollégák!

A tavolsagtartás az elején helyes es önvédelmet biztosít, ezt a sajat bőrömön tanultam meg, hogy amíg nem ismerem meg a csoporttagokat, nem nyitok, mert ha túl hamar nyitsz az összes pszichopatát magadra szabadítod.

Azt, aki rád akar sózni munkat, az, aki hibaztatni akar mindenert, az, aki kölcsön akar kérni, azt aki lopni akar tőled, a pasid, a sálad, a sikeredben ha van, abban osztozzon, vagy hogy legyen akit mocskoljon, kitúrjon, hogy tegye be a te posztodra a barátnőjét, anyukáját, stb.

Helyes a tavolsagtartas! Inkabb higyjenek introvertnek, autistának es szerencsétlennek, mert lesz időd kiismerni őket!

A legirigyebb legrohadtabb altalanan a legközvetlenebb, az ugrik a nyakadba, kedveskedik , mert gyűjt rólad infókat, pl a főnöknek!

A munkatársaid nem a havereid, hanem veletlenül pont egy helyen dolgoztok! Es ha baj lenne, mindegyikük a saját bőrét mentené!

Úgyhogy végezd a dolgod es figyeld őket!

ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%

6 Nem vagy "picit" nárcisztikus?


Intelligens ember sosem mondaná magáról hogy az. Döbbenet látni a nárcisztikusból kijövő valóságot.


Kérdező-nem vagy a helyeden, akkor érzi ezt az ember, tartod magad, csinálod amit kell, de nem tudsz felengedni. Miért? mert nem vagy a helyeden.

ápr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Jaj, istenem, 9 es, valaki mert allítani magáról valami pozitívat es téged ez annyira kiakaszt, hogy nem is a kerdes amire reagalsz, hanem arra csak mellékesen!

Ha ez narcisztikus, aki ezt írta, szerinted te normalis vagy? Ettől nem tudtal aludni?

Az ilyenek miatt mint te alacsony a színvonal mindenhol a világban! Es a helyesírási félnótások miatt, habár látom halistennek kikoptak!

ápr. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!