Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért válik a munkatársam...

Miért válik a munkatársam feszélyezetté kicsit ha ilyen témákról beszélek neki?

Figyelt kérdés
A többiekről akik ott dolgoznak, vagy szidom valamelyiket, vagy ilyeneket mondok neki róluk hogy utálnak a többiek, nem állnak szóba velem meg ilyenek. Ez mintha zavarná a munkatársamat. Rossz ilyenekről beszélni valakinrk?
2022. dec. 13. 05:02
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Lehetséges, h nem kedveli a negatívumokat felvonultató bàjcsevejt...vagy téged, magad.
2022. dec. 13. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli a véleményed, untatod.
2022. dec. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna.

Elkönyvelném, hogy na, EZÉRT utálnak. És utána én is utálnálak. :D

2022. dec. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Hú, az ilyen kollégákat, mint te megeszem már reggelire. Azért feszélyezed, mert nincs szerencsétlennek eszköze, hogy elküldjön a búsba lelkiismeretfurdalás nélkül. Ő nem szereti a pletykát, a panaszkodást, plusz ha neki panaszkodsz valakiről, akkor róla is szoktál valakinek.

Egyet árulj el. Igaz, te nem látsz rá a saját nyomorodra, a nárcisztikusak nem szoktak, de mi történne, ha valóban annak mondanád el mi bajod van, akivel valóban gondod van, és haragszol?

2022. dec. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Utálja a kétszínű, pletykás 💩házikat.
2022. dec. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azért nem szeretem az ilyen másokra panaszkodó embereket, mert én - velük ellentétben - már nem fogok odamenni jópofizni valakivel, akit a háta mögött már kibeszéltem. És az ilyen kibeszélésekkel csak elszigetelem magam a társaságban így. Ráadásul egyébként az esetek többségében nekem magamtól nem adódik problémám amúgy az emberekkel, jól el tudok idióták közelében is lavírozgatni.
2022. dec. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem érdekli őket a nyomorod.
2022. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar sem villámhárító lenni, sem felelősséget érezni más dolgai miatt.
2022. dec. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit csináljon? Egyetértsen? Ez sz.rkeverés.
2022. dec. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!