Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha feszélyezett a hangulat az...

Ha feszélyezett a hangulat az miert lehet? Fönök beosztott kapcs (egynemü)

Figyelt kérdés

Azt addig értem miert vagyok én zavarban vagy félszeg ha megjelenik, mert ugye megfelelési kenyszer vsn valahol mindig egy beosztottban, kiben kevésbé, kiben erösebben, pl félek nehogy hülyeségeket mondjak stb, laza nem is tudok lenni azaz csak szakmai dolgokrol tudok beszélgetni vele, màshogy pl hogy vagy szinten meg ilyenek az valahogy nem megy. Amugy korosztalyombeli meg kedves aranyos es hál ég intelligens.


Csak epp azt nem értem es ö? Csak beszalad es szinte "menekül",minel kevesebbet beszeljünk, oke, hogy sok lehet a dolga, de olyan feltünöen "feszeng", vagy ideges vagy nem is tudom, hogy szoval ilyen szituk miatt az egesz munkakapcsolatunk egy kinokkal teli görcsöles joformàn.mig volt màs kollega is aki amolyan beszèdes oldott tipus addig sokszor velünk is dolgozott meg csapatépitön is agyalt hogy de jo lenne valahova kiruccanni stb.

Velem ill mellettem csak berohan. De meghallgatni is alig hallgat meg. Lezàrjuk annyival, hogy majd irok meg ott van a telo ha lenne még valami.


Vélemény a helyzetröl?

Vagy ötlet ezt megoldani?


2019. szept. 23. 21:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Szoval ez nem mehet esetleg a munkahely rovàsàra? Szoval biztonsagosnak tekinthetem ettöl a munkahelyem?
2019. szept. 23. 21:37
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy tud rólad vmi bizalmas infót, ami miatt kényelmetlenül érzi magát.

Vagy nem vagy neki szimpatikus.

Vagy meleg.

🤷‍♀️

2019. szept. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!