Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Társasház Kukahúzás avagy...

Társasház Kukahúzás avagy szemetesek kirakása mennyit lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
Ha mást nem csinál valaki csak ezt. Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Milyen gyakorisággal, hány háznál stb? A közös képviselő hogyan számol el ezzel a lakók felé?
ápr. 27. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy sehol nincs ilyen. Gondnok, takarito, akarki huzza ki. Nincs kukahuzigalo.
ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nálunk a szemetesek kaptak pénzt eddig ők intézték, mint sok más helyen így van tudtommal (ezért is keresnek jól a szemetesek) mivel nem vállalta se a takarító se más ezt a napi szintű hajnali utazást pár kuka miatt, ezért keres a házunk egy ilyen személyt, csak nem tudjuk mennyit adjunk neki
ápr. 27. 15:19
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk havonta le van osztva, hogy ki mit csinál. 6 lakásos, egyik hónapban kukák+takarítás, másikban fűnyírás. Nincs kukahúzogató. Sajnálom, de szerintem ezzel nem találtál piaci rést, mert ez olyan dolog, amiért senki nem fizetne.
ápr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Inkább felbéreltek egy embert, minthogy valaki a ki tudja, hány tucatból mindig kihúzza?
ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor láttam fb-n egy hirdetést, valami heti 2 ezer ft-ot akartak fizetni/ház. És mindegyik ház egymástól jó messze volt legalább :D Bolondok.
ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
A lakók miért nem tudják megoldani? Max. előző nap este kell kihúzni. Nálunk is így van, mivel a takarító nem csinálja meg, gondnok meg nincs.
ápr. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én havi 400 ezerért vállalom.
ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában valamelyik házbeli "házmestert játszó" húzza ki, aki elvállalja, gondolom, kialkuszik valami engedményt a közös költségből cserébe. De nem hiszem, hogy pár száz forintnál többet megadnának egy kuka kihúzásáért. Viszont én tudtam olyan néniről, aki a saját házán kívül - láttam - még vagy húsz házba járkált a környéken esténkét kukákat kihúzni. Sőt nálunk is volt régebben egy takarító ember, aki kukát is húzott ki, és igen, volt még a környéken egy csomó háza, azt is láttam anno kukákat húzkodni sokfelé, tehát létezik ilyen "foglalkozás". Viszont ahogy emelkedtek a közös költségek, és sóher a ház, nálunk is felmondták a takarítóembert, aki két hétben egyszer felmosott.
ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Nálunk a takarító csinálja, felesleges ezért külön embert keresni, senki nem fog odamenni azért, hogy kihúzzon pár kukát, maximum valami züllött rosszarcú az ingyen proxyért, hogy aztán benézzen pár lakásba.

Ha a takarító nem vállalja, akkor el lehet tőle búcsúzni, emelni a takarító fizetésen 10-20 ezret és keresni olyat, aki megcsinálja. Eleve nem értem, ha a takarító nem húzza ki a kukákat, akkor mégis hogy takarít fel a tárolóban? Mert nálunk heti 2x felmosnak ott, miután kihúzták a kukákat.

ápr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nálunk 260 ezret keres aki csak a kukákat húzza ki/be.

Nem tudom pontosan hány helyre jár, de hétközben kb 4 óra alatt végez úgy, hogy robogóval jár. Viszont van olyan ház is, ahol vasárnap kell kihúzni a kukát, van amikor ünnepnapra esik a ki/behúzás. A szabadságot elfelejtheted, nem fizetik, lehet be sem jelentenek még egy minimális összegre sem.

ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!