Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ahol dolgoztok mennyire...

Ahol dolgoztok mennyire követi az inflációt a fizetésetek és milyen munkakörben vagytok? Számíthattok idén emelésre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azért merült fel bennem a kérdés, mert beszélgettem egy kollégámmal és szerinte maradjunk (azaz inkább maradjak) csendben, mert tavaly volt egy jelentős emelés és jól keresünk/keresek.


máj. 1. 19:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Közszféra: egyedülállónak elmegy, családosnak nem.
máj. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Bíróság is jó hely lenne egyébként, csak anyagilag nulla a megbecsülés, a munka mennyisége pedig iszonyatosan sok.
máj. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
akkor miben jó? utolsó
máj. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes és izgalmas a munka. Nincs két egyforma nap. Monotonsagnak nyoma sincs. A kollégák szuperek.
máj. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

semennyire

gépbeállító

nem kaptunk

máj. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Egy plusz pénzünkről lefaragtak, amivel így valójában nem értük el a 15%-ot. Kicsit mocsok módszer volt. De még elvagyok és van spórolásom.


35/F

máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmi nem volt. Állami cég. Örülünk, ha van wc papír... :/
máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
4 éve emelték utoljára a fizum, azóta semmi és pár évig nem is fogják várhatóan.
máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

8%-ot kaptunk 23 nyarán. és egyben tisztázták azt is, 2025. januárig semmi.

Tehát másfél évre 8%-ot a hivatalos KSH 17%-os infláció mellett. Korrekt nem?

máj. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Ez most így elég elkeserítő...

Közben meg tényleg minden drágul.

Nekem is havonta 1x elutazik a főnököm valamelyik tengerpartra (túlzás nélkül havonta), de magától nem jutna eszébe emelni, közben meg panaszkodik, hogy mennyire drága minden. :D mondtam ma neki, hogy higyje el, nekem is drága minden...

máj. 3. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!