Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A legtöbb nagylétszámú munkahe...

A legtöbb nagylétszámú munkahelyen miért divat az ebéd leszólása?

Figyelt kérdés
Én szinte mindig megeszem az ebédet amit a cég biztosít, emiatt gyakran ferdén néznek rám a többiek, már azt is megkaptam "sz@revő, dögevő" stb vagyok

2023. jún. 9. 12:28
A kérdező szavazást indított:
Ha nekik nem tetszik, hozzanak ebédet otthonról vagy rendeljenek. 🙂
A fene a gusztusod te kétlábon járó moslékoshordó.🤮🤢
36 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk nincs ingyen ebéd, meg úgy semmilyen. Szóval én nagyon örülnék a céges ebédnek. A kutya is jó dolgában veszik meg...
2023. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyet csak általános iskolában tapasztaltam, ott még normális. De pl. középsuliban is már ciki volt fikázni az ebédet, nemhogy felnőttként. Miért ott esznek akkor? 😃
2023. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Vannak olyan helyek, ahol tényleg moslék a kaja. Persze a tiédről nem tudok nyilatkozni.
2023. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%

Attól, hogy vannak olyan buta emberek akiknek semmi nem jó, még nem kell magad rosszul érezni.

Nem kötelező megenni, így nem értem miért kell leszolni

2023. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Nálunk örülünk, ha kifizetnek, nem hogy ebéd. 40 fokban dolgozunk, és védőital se jár, télen meg melegedő sem, meg semmi. Örülj neki, hogy van nálatok ebéd, meg még általában meg is eszed. Egészségedre!
2023. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó ez a szavazás :D

Vigyenek otthonról kaját, kit èrdekelnek?

2023. jún. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Most azt honnan tudjuk, hogy nálatok milyen minőségű az ebéd?
2023. jún. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%

A normális emberek megbecsülik és megeszik az ételt és nem válogatnak.

Ezt a finnyás kis nyomik is pontosan jól tudják és az emiatti kisebbségi érzésüket próbálják azzal enyhíteni, hogy az ételeket és a normális embereket gúnyolják. Szánalmasak mind. 😁

2023. jún. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Azok az emberek szólják le a normális ételt, akik jó dolgukban már nem tudnak mit kezdeni magukkal. Nekem is van egy kolléganőm, akinek esküszöm ez a hobbija. Mindent is leszól mindig. Rohadt irritáló. Valamint van különbség aközött, hogy te valamit személy szerint nem szeretsz (pl. krumplifőzelék) és ezért nem eszed meg, vagy hogy azért sz@rozod mert tényleg ehetetlen. Valaki simán szarozza a másik főztjét, csak mert az nem a kedvence.

Az ilyen embereket kitenném a híd alá pár hónapra, utána átértékelné az életét.

2023. jún. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sz.rd már le. Nálunk nincs kaja de én tuti enném ha lenne.
2023. jún. 29. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!