Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van most felvétel a hatvani...

Van most felvétel a hatvani Boschba?

Figyelt kérdés
Tudom,nem itt kéne rákérdezni,de beadtam az önéletrajzomat már egy ideje,és még nem szóltak!A végzettségemmel,és az iskolákkal nincs gond,és a külsőmmel sem,hisz fényképes önéletrajzot küldtem.Vagy legyek türelemmel?Komoly válaszokat kérek,és lehetőle olyantól,aki környékbeli!

2012. júl. 31. 00:35
 1/2 anonim válasza:
Elvileg van... csak azért gondolom hogy van mert jelenleg épp munkát keresek én is sajnos nem sok sikerrel egyenlőre, és ahogy nézegettem az állásokat ráakadtam több Bosch-os álláshirdetésre is erősen gondolkozom én is hogy jelentkezzek-e.
2012. júl. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is azt hallottam.Megkérdeztem 5-6 ott dolgozó embert,és mindegyik különböző címet adott meg ahová küldhetem az önéletrajzomat.Elküldtem mindegyikhez,próba szerencse!Sajnos más lehetőség amúgysincs a közelben!
2012. júl. 31. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!