Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Uj munkahelyre megyek hogy...

Uj munkahelyre megyek hogy probaljak beilleszkedni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 23. 07:36
 1/4 Bocipók válasza:
100%

Vegyél részt a közös tevékenységekben.

Ha van konyha, ne az asztalodnál ebédelj, hanem kinn a többiekkel. Ha ki lehet menni ebédidőben, időnként kérdezd meg a többieket, hogy van-e kedvük egyet fagyizni, kávézni, sétálni.

Légy érdeklődő (ne tolakodó) kinek hány gyereke van, mennyi idősek stb.

2013. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bátran kérj tőlük segítséget, ha kell közben is lehet pár szót váltani, ha szeretsz kávézni akkor kávézz velük vagy mint az első is írta ne az asztalodnál ebédelj, hanem velük együtt akár menzán vagy mint az én volt munkahelyemnél is volt, közösen rendeltünk.

Én segítettem is nekik önként ha épp nem volt dolgom (gyakornok voltam) meg sokat mosolyogtam, ettől az idősebbek nagyon megszerettek és ha összetalálkoztunk a folyosón már sok közös témánk volt egy idő után. Volt hogy egy depressziós kollégát aki új volt és nehezen illeszkedett be én bírtam szóra. :) Ilyen apró sikerélmények segíthetnek neked is. :)

2013. máj. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél nyitott és kommunikatív. :)
2013. máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 James008 válasza:
21%

Szia!

Ha új munkahelyre mész dolgozni, akkor nyilván van már tapasztalatod beilleszkedés terén... a korábbi munkahelyeden/munkahelyeiden ez problémát okozott neked eddig? Hogyha igen, kaptál erről a kollégáidtól valamilyen jellegű információt/figyelmeztetést/visszajelzést?

2013. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!