Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúra ciki piros...

Állásinterjúra ciki piros körömlakkal menni?

Figyelt kérdés
Irodai munkahely lenne
2013. máj. 27. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem az. Közönséges, és visszataszító. Nálam esélye sem lenne az illetőnek.
2013. máj. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Csak egyszer van eselyed jo elso benyomast tenni, ne a koromlakkon muljon szerintem. Ha mar felvettek akkor mas kerdes hogy hogyan jarsz dolgozni, de allasinterjura nem javaslom.
2013. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Igen! Azt inkább hagyd meg estére, meg amikor a pároddal vagy.
2013. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Egyáltalán nem ciki. Szerintem elegáns a piros körömlakk. Persze nem az a világos,rikító, hanem a sötétebb árnyalatú.

Ilyen körmökkel például semmi probléma nincs: [link]

2013. máj. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Imádom a piros körömlakkot, legszívesebben éjjel-nappal azt hordanám, de egy állásinterjún még én is hanyagolnám. Ritkán mondok ilyet, de válassz inkább valami természetes színt!
2013. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, marad a francia. Az olyan "tiszta". Nem voltam biztos benne, mennyire illene, mert olvastam elég sok mindent erről, de köszönöm a megerősítést!
2013. máj. 27. 17:49
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Irodai munkához az interjúra nem való, majd az első munkanapon nézz körbe, ha másoknak is van színes akkor mehet, de az interjú tényleg az egyetlen lehetőséged, hogy eladd magad.
2013. máj. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%
Nude vagy franciára fesd ki a körmöd , nagyon fontos a jó benyomás és ezek a körmök megbízhatóságot és igényességet sugall.
2013. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
59%

Franciára, vagy valamilyen bézses színűre kenném, esetleg valami mályvás kicsit barnás rózsaszínre. Vagy csak átkenném átlátszóval arra a napra, mégis ápolt a kéz, s a köröm.

De amúgy piros forever, imádom és a bordót is! :D

2013. jún. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem személy szerint nem érdekel, hogy milyen a jelölt körme. Lehet zöld is, csak igényesen legyen kifestve. De sok kollégánál, és főleg férfiaknál! azonnali bukta a dolog...

Üdv.: egy HR-es

2013. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!