Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van meg valakinek folyton...

Van meg valakinek folyton okoskodo, mindenkin uralkodni akaro kollegaja?

Figyelt kérdés

Szornyu egy kollegam van, egy nyamvadt kereskedelmi igazgato( jol hangzik a megnevezes,egyebkent kereskedelmi ugynoki posztot tolt be,azt is elbenazza,mert uj klienset nem hoz a cegnek).

Viszont amikor a fonokek nincsenek itt,folyton fonokoskodik folottem, holott semmi kozunk egymashoz(en elokonyvelo es HR-es vagyok),folyton szamonker mindent, mintha o adna a munkat es a fizetest.Pedig olyan tavol all tole...

Raadasul mindig olyan dolgokat mond,hogy "meg kell csinaljuk"(igy ,tobbes szamban, ami azt jelenti,hogy en majd csinaljam meg),amit en mar reg elvegeztem .tehat egy lepessel mindig elotte jarok.

Megserteni sem akarom,osszezorrenni sem vele,de hogyan lehet leszoktatni errol a hulye viselkedesrol?

vagy egyszerubb,ha elengedem a fulem mellett??


2013. jún. 5. 14:13
 1/5 anonim válasza:
Szerintem viselkedj vele kozonbosen, es kerdezd meg tole ha felad valami munkat, h a fonok uzente, megmondod en ilyenekkel nem foglalkozom pld amiket ker tollled csinald meg vagy megmondod nincs idom ra, vagy elbeszelgetsz vele de sztem ha a fonokod megerto es rendes akor elbeszelgethetsz vele is h mondja meg mik a jogaid es h beszelgessetek arrol a"Szornyu egy kollegam van, egy nyamvadt kereskedelmi igazgato"-rol:)
2013. jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sarolta00 válasza:
Igen nekem is van szinte ő is jó barátom de van úgy hogy uralkodós mindent ő akar és eztt nem szeretem.
2013. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia, minden nagyobb cégnél van 1-2 hülye. Nem kell balhézni, de én azért helyreraknám a buksijában az erőviszonyokat, hogy mégis ki kinek a főnöke és ki kinek adhat utasításokat. Lehet viccesen is odaszólogatni neki, hogy azért értse a célzásokat, mert sajnos ez csak egyre rosszabb lesz, mivel úgy érzi, mindenki teljesíti, ami akar. Észhez kell téríteni.
2013. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen ember tényleg van szerintem a legtöbb helyen. Amíg nem rakja helyre valaki rendesen az agyát ilyen marad. De ezt nem neked kell(ene). Te csak azzal a részével foglalkozz ami téged érint. Ha sértő, bántó valami, akkor szúrj vissza neki Te is! Felesleges csatákba azonban ne menj bele, mert az elmérgesedhet és kihat a munkára vagy rámehet az állásod is! Csak okosan!
2013. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kosiz szepen!!

bar nem szep,de titokban orommel olvasom,hogy mashol is van par ilyen ontelt alak,nemcsak en fogtam igy ki.

2013. jún. 5. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!