Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet 18-25 közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet 18-25 közötti pasiknál elérni, hogy ne akarjanak uralkodni a barátnőjük, párjuk felett, illetve, hogy ne korlátozzák le?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet 18-25 közötti pasiknál elérni, hogy ne akarjanak uralkodni a barátnőjük, párjuk felett, illetve, hogy ne korlátozzák le, ne mondják meg neki mit nem húzhat fel, ill hová?(ünneplő vizsgára, ill. V nyakú kicsit nőies póló nyárra akár hosszú farmerhoz, vagy egy rövid farmert is felvehessen és ne legyen ebből veszekedés, h 40 fok van odakint)

Ne legyen abból se vita, veszekedés, hogy vannak barátai (akár több is mint a pasinak), pl. haverok is vannak a baráti körben.

Korlátozást arra is értem, hogy folyton figyelgeti és ellenőrizgeti, gyakran alaptalanul vádaskodik.A kákán is csomót keres.:/


sportosan,lazán, kicsit néha nőiesen öltözködő lány (20)



2013. máj. 16. 15:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne járj velük :D
2013. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Rendkívül egyszerű: olyan férfit kell választani, aki nem tesz ilyesmit. A kérdésed feltételezi, hogy minden férfi megmondja mit vehetsz fel, és hogy ez ellen van valami recept 18-25 évesekre, de nagyon nincs igazad.
2013. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Úgy lehet elérni, hogy megmondja: ha nem fejezi ezt be, akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat.
2013. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

nem gondolom azt, hogy mindenki ilyen lenne

de eddig kettő fiú közül az egyik totál lekorlátozott, és most keserű vagyok + nem akarom hogy ugyan ez legyen később

2013. máj. 16. 15:54
 5/17 anonim ***** válasza:
2ből 1 az 50%. szóval nem minden pasi ilyen,egyszerűen lehet,hogy túl kislányos a kisugárzásod.velem is volt ilyen,és a pasim elmondta,hogy olyan kis védeni való kislánynak lát néha,és ezért szól bele bizonyos dolgokba.megbeszéltük,kompromisszumot kötöttünk,azóta is boldogan élünk :)
2013. máj. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, mielőtt belevágsz egy újabb kapcsolatba. Gyűjts önbizalmat, tanulj meg a sarkadra állni! (és ne arabokkal próbálkozz..)
2013. máj. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

egy szóval se mondtam, hogy mindenki ilyen lenne

csuPán tanácsot szeretnék, ezért tettem fel kérdést egy olyan oldalon ami kérdésekkel foglalkozik


szolgalélek sohasem voltam, nem is leszek

ha meg szeretsz valakit, akkor mindig adsz neki esélyt, nem? kivéve ha már nagyon betelt nálad a pohár, vagy olyat tett, pl. megcsalt vagy ilyesmi

addig meg mint nő tűrsz, próbálod megbeszélni a dolgokat

2013. máj. 16. 16:01
 8/17 A kérdező kommentje:

hm egyik sem volt arab xD


furcsa hogy ezt írtad, valaki korábban valami hasonlót írt egyszer h akkor burkában kell majd járnia? nem vagy arab véletlenül?

2013. máj. 16. 16:03
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz valakit, akkor se kell tűrni.

Ha voltak rossz tapasztalataid, akkor a következő kapcsolatod elején ezt beszéljétek meg. A páromnak is vannak túlzottan domináns vonásai, de viszonylag hamar leültettem és mondtam neki, hogy na kis barátom most az van, hogy néhány dologban akkor sem engedek, ha a fejed tetejére állsz. El fogok menni a csajos estékre, ott fogok aludni a barátnőmnél, fel fogom venni a miniszoknyát, mert jó lábaim vannak, és azt a magas sarkút is, amit te ribancosnak találsz. Tetszik, nem tetszik, ez van.

Soha nem dobott még senki azért, mert kiálltam a dolgaim mellett..

2013. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

jó neked,

ha ilyen, vAgy sokkal enyhébb mondataidért nem kaptál lelki szarolást..

2013. máj. 16. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!