Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vincotech Kft. -vel kapcsolatb...

Vincotech Kft. -vel kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Holnap megyek interjúra, operátorokat keresnek. Három műszakban kéne dolgozni. Mire számítsak az interjún? Állítólag, lehet, hogy tesztet töltetnek ki, egyébként milyen ott dolgozni? Köszi a válaszokat.

2013. jún. 16. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem most lesz aktuális.


Kérdésed ota eltelt par ev.

Milyen volt a teszt stb? Sikerült? Ha igen,meg ott vagy?

Milyen a munka stb ott?

2018. febr. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltam teszten . Személyes kérdések a múltról, számolási és látás készség, egy kis kézügyességi gyakorlati feladat és még Word és Excel is volt benne.

Azt mondták aznap értesítenek,akár felvesznek, akár nem, de nem tették. Igaz Szombati nap volt.

Voltam benn a gyárban is elég nagy a zaj .

A bér jónak mondható, netto 320 az átlag, de 12 órás műszakban vannak és egy elég bonyolult rendszer szerint váltogatják elcsúsztatva, hogy ne egyszerre legyen a műszakváltás.

2023. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Korábbi válaszadók! (A kérdezőt szerintem itt már nem érem el). Első, te voltál felvételin azóta? Milyen volt, mire számíthatok kb? Ugyanaz, mint a második válaszolónak?

Második, hogy alakult, hívtak azóta? A "gyakorlati" feladat alatt mire számíthatok? Egyáltalán nincs tapasztalatom ezekben, viszont azt mondták ha felvesznek, betanítanak.

2023. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!