Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak engem idegesitenek a...

Csak engem idegesitenek a cigányok?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam fajgyülölö, de egyszerüen amit megengednek maguknak, több a soknál. Olvastam egy cikket hogy egy nő iskolában tanit elsös gyerekeket, 20föböl kb 3-4 magyar a többi cigány. Káromkodnak, piszkosak, büdösek, bántják a többi gyereket, de a tanár semmitnem szolhat, mivel ehhez neki semmi köze nincsen.

Szülnek világgá, vállalnak 6-7 gyereket, gondolom a segély miatt. Hallottam hogy beakarják vezetni, hogy alálehet irni valamilyen papirt hogy ha gyermeket vállalunk kapjunk 2 millio ftot...belegondolva jobban fognak szaporodni mint ez elött.

Egyszerüen felnem tudom fogni, hogy ezt hogy lehet nekik megengedni. Kisebbség?!? ugyan, többen vannak már mint mi. A buszra felszállva hangosan üvöltöznek hogy büdös magyarok, takarodjatok az utbol, cigányozzák egymást, de ha mi mondanánk hogy cigányok, kb családdal jönnének kinyirni minket.

A szomszéd utcánkban van 3 cigány ház, hétvégén este fél1ig bömbölt a zene, becsukott ablakoknál lehetett hallani(még 2-3 utcával arrébb is) és a szomoru hogy senki nem mer rájuk szolni, (nem csak a zene miatt hanem ugy az életben is..buszon,iskolában stb) mert félnek tölük, mivel némelyik undorito agressziv fajta. Tényleg nem voltam soha ilyen cigány ellenes mint most, de egyszerüen kb hányok tölük.


2013. júl. 8. 14:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
De, engem is.
2013. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Justicar ***** válasza:
6%
Mivel általánosítasz, te sem vagy igazából sokkal magasabb szinten.
2013. júl. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találkoztam olyan cigánnyal, aki ennek az ellenkezöje lett volna. Amelyikröl azthittem hogy igen rola is kiderült hogy a vér nem válik vizzé. És elhiheted hogy azt h sajnálom, komolyan irtam.. örülnék ha nem lenne igazam..
2013. júl. 8. 14:21
 4/30 Antimod ***** válasza:

Általánosítani nem szabad, de tény, hogy vannak ilyen renitens, beilleszkedni alapvető szinten is képtelen egyének, családok. Mivel az egész témát átszövi a "politikai korrektség" hihetetlenül visszás és szemforgató dogmája, kezelhetetlen a helyzet, hiszen amint megpróbálnád megregulázni az ilyeneket származástól függetlenül, azonnal odaállít a háttérhatalom egy "jogvédőt", aki rasszimust, kirekesztést kiált. Csak mert történetesen cigány származású a szóban forgó illető/család.

Mit lehet tenni?

2013. júl. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
akkor még mindent nem is láttál, tapasztaltál ami, amik Ők.
2013. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
93%
Én se szeretem a cigányokat folyton azt üvöltözik a busz megállóba hogy húzzatok innen magyarok ez a mi országunk nem értitek?Persze van pár normális cigány de nem sok...
2013. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Az ilyen "fajták" engem is. De én szerencsére ismerek normálisakat is, akik dolgoznak, zenélnek. Csak sajnos ezek szaporodnak jobban, belőlük lesz egyre több, nem a tisztességesből...
2013. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

"folyton azt üvöltözik a busz megállóba hogy húzzatok innen magyarok ez a mi országunk nem értitek?"


Azért ezektől megkérdezném hogy miután mi elhúztunk mit fognak enni? Egymást? Mert a segélyeiket a mi adóinkból kapják, ahhoz meg ugye dolgozni kell.

2013. júl. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem támogatni kéne a gyerekvállalást, hanem büntetni. Ha minden gyerek után ki kéne fizetni egyszeri 10k HUF-ot, egy cigány se szülne, aki viszont tényleg akar gyereket annak ezen biztosan nem múlna.
2013. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

8: Két ismerősöm is van (egyik Nógrád, a másik Heves megyéből), egymást nem ismerik. Beszélgettünk erről a témáról, mert vannak nekik cigány ismerőseik, tanítványaik, szomszédaik. Mind a kettő egymástól függetlenül mondta, hogy a cigányok nincsenek ezzel tisztában. Amikor magyarázták nekik, hogy az ő általuk befizetett adóból (az meg mi????) kapják ők a segélyt, nem hitték el. Azt mondták, ha nincs pénz, akkor az állam majd nyomtat...

K...rva nagy meglepetésben lesz majd egyszer részük.

2013. júl. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!