Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vissza fognak hívni?

Vissza fognak hívni?

Figyelt kérdés
Múlt héten jelentkeztem egy állásra ami nekem nagyon fontos,pénteken felhivtak h menjek be szombaton állásinterjura de mondtam h pont utazok haza és nem lenne jó de ha nincs ms időpont akkor megoldom mondta a területi képviselő hogy akkor kedden jó lesz e azt mondtam igen azt mondta akkor hí de még nem kaptam hívást félek h nem fognakfelhivni pedig szeretném nagyon az állás.(amugy még pénteken vissza hivtam hogy mégis inkább megoldom a a szombati napot de egy alkalmazott vette fl és mondta nem ér rá most majd hiv...szerintetek?

2013. júl. 23. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Bukta.
2013. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
szerintem is bukta
2013. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Én is ezen a véleményen voltam mikor először olvastam a kérdésed, de nem mertem leírni, hátha csak én látom rosszul a dolgokat.

Gondolkodás nélkül rá kellett volna vágni, hogy "Rendben, szombaton ott leszek." A többit megoldottad volna valahogy. De így, hogy rögtön új időpontot kértél, nem valami jó pont.

2013. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Tuti bukta.
2013. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha tényleg olyan nagyon fontos lett volna számodra az a meló(akármilyen állásról is van szó), akkor sutba dobtál volna mindent és mindenkit a dolog miatt, és gondolkodás nélkül kapásból rávágtad volna, hogy igen, jó a szombat, hány órára menjek? Te nem ezt mondtad, szóval szerintem kerestek mást.
2013. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem feltétlenül bukta a dolog, legalább is nem mindenhol. Nekem is volt már, hogy nem volt jó az időpont amit mondtak, pedig nagyon akartam volna azt az állást (amíg pontosan el nem mondták mi is lenne a feladat), de osztódni nem tudok... Viszont aki hívott, teljesen korrekt volt, és később visszahívott egy másik időponttal. Szóval van ahol belátják, hogy az álláskereső is csak ember, és azért van élete, programja, más egyéb fontos dolga is... orvos, műtét, másik interjú, nyaralás :)) .....

De ha eddig nem hívtak, akkor lehet tényleg találtak mást. Szerintem próbáld meg felvenni velük a kapcsolatot, érdeklődj, hogy mi a helyzet...

2013. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az ilyen munkahelyet messze ívben el kell kerülni. Viselkedésükből azt a következtetést lehet levonni, hogy semmibe veszik a beosztottakat.
2013. júl. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!