Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozott már valaki diákként...

Dolgozott már valaki diákként Mekiben? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nagyon kellene most a pénz, ezért egy ismerősöm, aki valami főnökféle ott, beszervezett. Őt nem akarom megkérdezni,hogy mennyire szívás a meló, hiszen ő nyilván abban a pozícióban tök máshogy látja, de remélem, hogy innen valaki tud tapasztalatokat megosztani:) légyszi legyetek őszinték, ha sz*r volt a meló, azt is nyugodtan le lehet írni, hogy miért. köszönöm:)

2013. aug. 2. 18:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok benne a témában, de ha nem tetszik, van az az általános tapasztalat, hogy ha van munkahelyed könnyebben találsz munkát.

Pl. sztem 1-2 hónap után a Mekiben már mondhatod azt más helyeken, hogy van releváns tapasztalatod.

Burger king, Subway, esetleg egy kellemesebb kávézó.

Én bizony kicsit kevesebb pénzt is elfogadok, ha emberileg normális a munkahely, de persze ha nagyon kell a pénz, akor kell.

A tanulásra nemcsak idö kell, hanem energia is, hosszú távon ne hagyd magad kicsinálni!

Általában szólva kár, hogy MOn a munkavállalóknak annyira nem is jut eszükben, hogy nekik is vannak jogaik, túl sok mindent elfogadnak.Nem irreális harcoskodásra gondolok, mert az kényszerhelyzetben nem járható, hanem a fejekben való átállásról.

2013. aug. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
8. vagyok, az aki Németországban dolgozott. Na milyen volt az első munkanapod?
2013. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
8 órában voltam, hát érzem a hatásait. volt orientációm, körbevezettek az étteremben, majd rögtön kiraktak kasszára. biztos megszokom majd, de egy idő után torkig voltam az egésszel... főnökök okénak tűnnek, de ez a "televanafa...m"-arckifejezés, ami az összes dolgozó képén ott van, hát az leírhatatlan. ja, és elégettem a kezemet a rohadt krumpliskosárral, rögtön az első nap, ott a lenyomata a kezemen.
2013. aug. 5. 22:03
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Oh, akkor ez még nem vészes. Tavaly mikor én először mentem, úgy mentünk hogy a munkabeosztást megbeszéljük és mehetek is haza. Erre azt mondják maradjak. Körbe se vezettek se semmi, odaraktak egy lány mellé a kasszába, hogy tudok németül, de segítsen, mert mi pont egy nagy busz és vasútállomásnál voltunk, tehát sokféle utazó ember sokféle akcentussal, segítsen míg belejövök. Szóval engem még körbe se vezettek se semmi, odaraktak és csináljam, a lány elmondta hogy mi mire való és segített ha nem tudtam vagy sietős volt a vendég dolga, mert én még azért lassú voltam.
2013. aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Uhhh... Én soha nem mennék mekibe dolgozni kész agyrém lehet
2013. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
En is idakkent szeretnek oda jelentkezni. Valaki nem tudná megmondani hogy mit kell csinalni ott? Meg soha nem dolgoztam soha.
2018. júl. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!