Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mivel foglalkoztok? (Többi...

Z. f. kérdése:

Ti mivel foglalkoztok? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Két részre bontom a kérdést. Az egyik, hogy mi az amivel pénzt kerestek (munka), és mi az, amivel, gondolati, vagy hobbi szinten foglalkoztok (érdeklődés)? (Ha ez a kettő fedi egymást, akkor nyilvánvalóan egy válasz van a kérdésre.)

2013. aug. 2. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Munka: ügyvédjelölt

Hobbi: egyrészt ugyanez :), másrészt meg nyelvtanulás, úszás, kirándulás, olvasás...

2013. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg szoc munka szakon tanuló másodéves fősíkólas vagyok nem keresek pénz.


Szabadidőmben pc-t bütykölök, dvdzek, zenét hallgatok,fórumozom itt és máshol is.

2013. aug. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

van egy edzőtermem.

ez a hobbim, és ebből is élek.

2013. aug. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mérnök vagyok.

A legfontosabb a családom, szeretnék minél több időt velük tölteni. Szeretek kirándulni, úszni, futni, kerékpározni, olvasni (kivéve szépirodalom), filmet nézni, illetve modellvasúttal foglalkozni (bár ez már egyre ritkábban van, mert egyrészt egyre költségesebb hobbi, másrészt nem sok időm marad rá)

2013. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Munka: étteremvezető, pincér, szakács.

Hobbi: festészet, rajzolás, zenélés. :)

2013. aug. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most váltottam szakmát. A tanult szakmámban tizensokévig nagyon jól megéltem, mert saját cégünk volt és abban tevékenykedtem. Aztán a válság bedarálta és a saját külön vállalkozásomat is. Kénytelen voltam belátni, hogy ez így nem megy tovább és munkahelyet kellett keresnem.

Sikerül is, szerencsére olyat, ahol jól is érzem magam, mert rendesek a kollégák és a pénz is olyan, hogy van egy szolíd alap, de rá fog jönni a próbaidő után kafetéria is, ösztönző támogatás is és még jutalékot is adnak, ha az értékestésben is jó vagy.

Ez egy távközlési cég, annak az egyik üzletében ügyfélszolgálatoskodom és értékesítek. Full kultúr környezet, normális munka, rendes kollektíva és vezetés.

Magánemberként? Hát a sportkocsik a hobbim és ez fáj, hogy sajnos egy ideje anyagi okok miatt áll az autóm, ami a vállalkozósdiban természetes volt, hogy rendelkezésemre állt. Amúgy nálam elkülönül a munka és a hobbi. Még akkor is, ha az eredeti szakmámat űztem egy ideig itthon, szabadúszóként is.

2013. aug. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, várom még a többit, ha van :) üdv
2013. aug. 4. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Én későbbiekben vagy orvos szeretnék lenni vagy kutató. :)
2013. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!