Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » LONDONBAN élők! Mennyit...

LONDONBAN élők! Mennyit kerestek? Mivel foglalkoztok? Mennyi a lakbér, hány négyzetméteres lakás?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a válaszokat!

És még azt szeretném meg tudni, hogy ti melyik honlapon kerest(et)ek kiadó lakást?



2013. júl. 5. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:

londonimagyarok

ezen az oldalon nézelődj

2013. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2300 nettót keresek. 675-et fizetek lakásra. 160 a rezsi. 45 m2-es a lakás.
2013. júl. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hájaaa ***** válasza:
És mivel keresel te 2300nettót?
2013. júl. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
IT szektorban dolgozom, nem valami jó bérem van, sajna, de mivel még csak 1,5 éve dolgozom itt, elfogadható. (a szakmában, amiben dolgozom, 1500 nettótól indulnak a fizuk, de egy 5 éves tapasztalattal rendelkező egyén könnyen megkeres 3500 körül.)
2013. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 hájaaa ***** válasza:
AZ mondjuk jó! :) GOndolom akkor nem is vágysz haza? :)
2013. júl. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem vágyom haza. jól keresek(még egy átlag angolhoz is, egy itt dolgozó magyarhoz képest meg pláne.) ismerkedem új emberekkel, kirándulok, meccsre járunk kollégákkal, ismerősökkel. szerencsésnek tartom magam, mert ismerőseim, barátaim nagy többsége brit. magyarokkal, elsősorban az irigység miatt, nem tartok kapcsolatot. voltam magyar bulin, első kérdés a fizetés, majd pedig jön a "jaj de jó neked, biztos van ismerősöd, meg valakinek a valakije vagyok". mikor megmondom hogy nem, akkor nem hiszik el.
2013. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, még jöhetnek, am. Ł2300/hó. Hm... jól hangzik.

Volna 2 kérdésem, ha nem gond:

,,meccsre járunk kollégákkal" ---> volt már olyan, hogy egy meccsen amin ott voltatok verekedés tört ki?

,,ismerőseim, barátaim nagy többsége brit. magyarokkal, elsősorban az irigység miatt, nem tartok kapcsolatot" ----> erről én is hallottam, kb. hány százalékuk ilyen?

2013. júl. 5. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"volt már olyan, hogy egy meccsen amin ott voltatok verekedés tört ki? "


magán a meccsen nem volt gond, de a stadion környéki pubokban, illetve pubok előtt, általában ital hatására előfordul verekedés. szórakozóhelyeken minden alkalommal történik valami, szintén ital miatt. eszméletlen módon isznak itt egyesek, sok a balhé a diszkók előtt.

2013. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"erről én is hallottam, kb. hány százalékuk ilyen?"


százalékot nem tudok, de az első szobámat egy magyar irodától béreltem, magyarokkal laktam, és nekem az előírt munkahelyi viselet az elegáns, így első munkanapomon megkaptam, hogy ne menősködjek itt a gönceimben, holott csak kiléptem az ajtón. ahogyan tapasztaltam, minél jobb munkát végez itt valaki, annak könnyebb is a beilleszkedés. a volt lakótársaim csak magyarokkal tartottak kapcsolatot, magyar fodrászhoz jártak, stb, addig én nem, ezt is felhozták. és mikor mondtam, hogy azért vagyok itt hogy megismerjem a kultúrát, embereket, szokásokat, akkor csúnyán néztek.

2013. júl. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!