Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most fogok menni diákmunkára...

MBS kérdése:

Most fogok menni diákmunkára a Tescoba, pénztáros vagy árufeltöltő. Mik a tapasztalatok? Nekem csak egy nap lesz a betanulás. Várom a tapasztalataitokat.

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megallas nelkuli, kemeny melo, kis gazsiert.
2013. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Árufeltöltő voltam a drága jó teszkóban, diákként. Sokat güriztettek, nálad sokkal tanulatlanabb, primitívebb emberek fognak utasításokat adni. Le fog szakadni a derekad, lábad, de 1-2 hét után meg lehet szokni. Ja és baromi könnyen fel/megfázhatsz, ha a hűtött áruknál pakoltatnak. Néha azért voltak vicces szituk, a vásárlók mindig az árufeltöltőt kérdezik, mi hol van. A legcifrább dolgokat keresték rajtam, emlékszem :D de ez az a meló, amit soha többet...
2013. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nagyon szar volt, lehúztak. Kemény munka kevés pénz
2013. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez arra jó hogy megtanuld miért ne dolgozzál ott főállásba.

Nem jó munka az sajnos, én targoncásként elvagyok a tescoba igaz főállásként de van amikor nekem kell az árút kipakolni ha nincs úgy ember. A zöldséges rész a legrosszabb meg a pénztár, volt hogy engem is beraktak oda kasszázni, az halál egy munka, szerencsére a műszakvezetőm normális vele lehet beszélni, néha tényleg jó ott simán takarítani mint kasszázni. A pénz nem olyan sok de ameddig nem lesz más ez is megteszi.

2013. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
További pozitív hozzáállást! :)
2013. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első 2-3 nap húzós lesz (főleg 8 órában), de aztán megszokod. Kemény fizikai meló, altató nem kell az alváshoz, de legalább lesz egy kis pénzed, meg tapasztalatod. Nekem az ilyen munkák adtak egy löketet, hogy tanuljak rendesen, hogy ne ilyen munkahelyekről kelljen nyugdíjba mennem.:D
2013. aug. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én pénztáros vagyok, már tavaly is voltam. elég fárasztó tényleg, de nekem tetszik :) van néhány vásárló, aki úgy wtf? de legalább van mit mesélni a többieknek :D de nagyon kell figyelni, ki mivel fizet, mi hányas kód, meg törlés, visszajáró, meg minden. 2-3szor volt, hogy olyan kevesen voltak (inkább ez délelőtt van. délután, főleg hétvégén annyian vannak, hogy nincs megállás) hogy át kellett menni a zöldségosztályra. egyszerre kasszából 4en. hát nyilván ott is sokan lettünk, ki-be jártunk a hűtőből...

meg ugye akkor kapsz egy fél óra szünetet, ha több mint 6 órát vagy. és csak innit lehet bevinni.

ma volt egy eset, húzom le a cuccokat, erre megmozdult a hal a zacskóban. de így rendesen vergődött egyet. mindenki hátraugrott, majdnem szívrohamot kaptam. basszus :D :D

2013. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kokakólalájt ***** válasza:
100%

Én pénztáros voltam nyár elején egy nagyon rövid ideig, de nem ment ezért inkább abbahagytam. Ott nagyon oda kell figyelni, mert ha egy pillanatra kihagysz, nagy hibákat követhetsz el. A péksüti kódokra, és a zöldség-gyümölcsökre is vigyázni kell hogy melyiket ütöd be. Ha egy vásárló bunkó akkor oda sem szabad rá figyelni.


Most árufeltöltő vagyok igaz nem Tescoban, hanem Auchanban. Én elvagyok vele. Annyira azért nem megterhelő. Sokat kell hajolgatni, mert mászkálni ide-oda a sorok között de ki lehet bírni. Csak tűrni kell a monotonitást.

2013. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Én már voltam árufeltöltő és pénztáros is, úgyhogy írok mindkettőről véleményt.

Mindkettő nagy sz@r, de jobb híján muszáj volt elvállalnom. Ha árufeltöltő voltam, akkor a pénztárt láttam jobbnak, ha pénztárba voltam, akkor meg inkább mentem volna árut tölteni. Pénztárban az a jó, hogy van szék és leülhetsz, bár én végig álltam mindig, mert ülve nem látom át annyira a dolgokat, na meg inni is vihetsz be magaddal. Árufeltöltésnél végig mozogni kell, engem az 50 kilómmal beraktak egyszer a sörökhöz és elvárták volna, hogy a karton sört emeljem a polcra fejmagasságba...szóval, ha nem vagy jó kondiban, akkor eléggé fárasztó. Nap végére mégis ugyanúgy fájt a lábam pénztárosként és árufeltöltőként is. Árufeltöltésnél tényleg hamar megfázhatsz, egyik ismerősömet berakták a fagyasztókhoz, rá 2 napra olyan beteg lett a nyár közepén, hogy 1 hétig nem bírt felkelni.

Én még mindig nem tudom eldönteni melyik rosszabb, pedig mindkettőben dolgoztam többször is. Egyértelműen a pénztárra szavaznék, hogy az a jobb, viszont ott nagyon nagy felelősség van rajtad, ha rosszul adsz vissza akkor akár több ezreket, tízezreket vagy százezreket is bukhatsz. Az egyik pénztáros diák mesélte, hogy egyszer 120 ezer hiánya volt....

2013. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!