Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjús kérdésekre...

Állásinterjús kérdésekre hogyan válaszoljak?

Figyelt kérdés

Ha egy munkára csak azért jelentkezem mert tényleg kell a meló, amúgy abszolút nem érdekel az a terület mit válaszoljak a kérdésekre mint pl:

1. Miért ide jelentkeztél?

2. Mik a terveid a jövőre nézve?

3. Mik az erősségeid és gyengeségeid? Miért téged válasszanak?

4. Miben érzed magad jobbnak a többieknél?


A megpályázott pozíció pénztáros vagy árufeltöltő a Tescoban/Lidlben,/Metroban/... Végzettségem bölcsész, tehát nincs semmi közöm a kereskedelemhez vagy logisztikához. Milyen válaszokkal vágjam ki magam az állásinterjún?



2012. okt. 16. 11:47
 1/1 anonim válasza:

Nem vagy egyedül a problémáddal.. Most akartam ezt a kérdést én is feltenni, mert holnap állásbörzére megyek, ahol gondolom kevés eséllyel akadok az egyetemi diplomámmal harmonizáló munkára sajnos, inkább csak Tescós-Metrósra(nekem a végzettségem szociális gondozó és mentálhigiénés szakember).

Kivánom, hogy a közeljövőben mégiscsak sikerüljön elhelyezkedned olyan területen, ahol örömed leled a munkádban.

2012. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!