Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha éjjeli pénztárosnak és...

Ha éjjeli pénztárosnak és árufeltöltőnek jelentkeztem valamelyik diákszervezetnél a Tescoba, akkor arról, hogy mikor kell bemennem,1 nappal előtte szólnak, vagy aznap pár órával előtte? Időben tájékoztatnak?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak jelentkeztél, akkor még egyáltalán nem biztos, hogy fogsz is dolgozni. Majd értesítenek, ha téged választottak, és elmondják a részleteket.
2012. okt. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Hát ha megvan a munkaszerződésed, stb (azaz hivatalosan is elvállaltad a munkát), utána telefonon fognak hívni, hogy mikor mehetsz dolgozni. Változó, hogy mennyivel előtte szólnak, van olyan is, hogy egy héttel előtte, de olyan is, hogy délelőtt hívnak hogy délután lehet menni. Viszont bármikor azt mondhatod, hogy nem érsz rá, nem kötelező bemenned, ha pár órával előtte szóltak.
2012. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 20. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Éjszakai pénztáros nem valószínű hogy leszel,mivel egy 0-24-es Tescoban éjszaka max. 1 pénztár működik, abban is állandó dolgozó van. Diákok éjszaka polcot töltenek. Ha Téged választanak akkor felhívnak, viszont előfordulhat hogy délelőtt hívnak mert pl. aznap éjszakára kellene egy ember. Ilyenkor jobb ha igent mondasz, ugyanis a diákszövetkezet olyan embereket hív be akikre számíthat. Tehát ha rögtön azzal kezded hogy "nemjó ..stb" akk jó ideig a kutya sem fog hívni.
2012. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát, csak kicsit b*szogatni kellett őket, de hívtak végülis. Nem 1 kassza van éjjel, és vállaltam suli mellett 4-6 órás műszakokat, így sűrűbben megyek. Kedden megyek betanulni, remélem, bírni fogom a monotonitást. :)
2012. okt. 28. 20:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Vitát most erről felesleges nyitni..de ha nálunk a 10K-s Tescoban 22-06 között 1 kassza megy, akkor egy kisebb hiperben sem fog 5 kassza menni:)
2012. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem csak éjjelre jelentkeztem, hanem suli után is vállaltam 4-5 órás műszakokat, délután pedig több kassza is üzemel.
2012. okt. 31. 10:20
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért nem írtam ezt a kérdésben, mert a jelentkezés délutáni műszakra pár napja történt meg :)
2012. okt. 31. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!