Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldre kellene mennem, a...

Külföldre kellene mennem, a munka havi 290-320 óra között van, raktári meló, kipakolás, raklapok tologatása rohanva, szó szerint! A fizu havi 1500 euro. Megéri? A munkaviszony kemény, mert még pihenni sem hagynak.

Figyelt kérdés

2013. aug. 31. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg! Egyébként a szálláson is nagyon sok múlik, ha ott egyedül nyugodtan tudsz lenni, akkor ha nagyon kell a pénz és máshogy nem megy, talán érdemes egy kis időt kint tölteni, majd meglátod, hogy bírod. Az a lényeg ne menjen az egészség rovására.
2013. aug. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A szállás panzióban van,ketten egy szobában.
2013. aug. 31. 16:05
 3/10 anonim válasza:
nem, nem éri meg ennyi pénzért.. ´én szintén külföldön vagyok heti 40 órát dolgozunk ennyi pénzért..
2013. aug. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1500 euro az úgy 450 000 Ft. Ezért úgy kb. napi 12 órát vagy többet kell majd dolgoznod. A munka elég nehéz és kimerítő. Ráadásul a szállás sem biztos, hogy jó lesz, ha nem megfelelő emberrel kerülsz egy szobába.

Azt nézd meg, hogy nagyjából mennyibe kerül a megélhetés odakint, gondolom élelmiszert, tisztítószert, egyéb dolgokat magadnak kell fizetned. Így mennyit tudnál megspórolni nagyjából? Elég fontos ahhoz, hogy ilyen sokat dolgozz érte?


Én a helyedben nem vállalnám el ennyi pénzért. Egy-két hónapon belül már nagyon meglátszana, hogy mennyire ártalmas az egészségedre.

2013. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Havi 290 óra rohanva nekem semmi pénzért nem érné meg, nemhogy sz4ros 1500 rongyért! Neked megér ennyit az egészséged?
2013. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha itthon semmi lehetőséged nincs be kell vállalniHa fizet rendesen és megbizható a cég simán menni kell.Én még 30 éves koromban is dolgoztam olyan helyen ahol 300órákat kellet nyomni hosszú távon... ja és nekem nem 1500at fizettek hanem 8-900akat.Kérdés hogy mennyibe kerül a szállásod,de sztem ha 4-500€-t eurot félre tudsz tenni már van értelme csinálni.Mit veszithetsz ha nagyonkemény max otthagyod őket megmondod nekik nem birod ezt a hajtást oszt kész.Közvetitői dij van?Ügynökségen keresztűl mész?
2013. szept. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az itthoni lehetőség annyi hogy havi szinten bejön olyan 5-600 euro ,és a családdal vagyok.Na meg minden éven van 1,5- 2 hónap szezonmunka külföldön amire a feleségem jár.Az hoz a konyhára olyan 2500 euro körül.Csak már eldöntöttem,nem vállaltam.Az ok nem is annyira a meló meg a nehézség.Van egy 6 éves kislányunk,aki most kezdi az első osztályt.Na el akartam menni,össze is voltam pakolva,de erre ráült a böröndre és orditott,hogy apuci ne hagyj egyedül.Sajnos az anyja csak egy hónap mulva jön haza,hiszen most van a szezonmeló. :( Ha itthon lett volna,nem kérdés,megyek.
2013. szept. 1. 23:11
 8/10 anonim ***** válasza:

#6/7 vagyok


Egyetértek veled.

Én is simán belevágnék ha lenne ilyen vagy hasonló lehetőségem.

2013. szept. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ja gyereket nem lehet magárahagyni.De Ha 1 hónap mulva hazajön asszony utánna még azért kérdezz rá erre a raktári melóra hátha aktuális még és akkor mehetsz ki te is.
2013. szept. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Raklpok tologatása a " békával " se könnyű. Amit én látok, legalábbis.


Épp tegnap találkozott a férjem a volt kollégájával. Ott voltam a beszélgetésnél.

Kb ennyit kap Ő, mostanság, németbe.

2017 szeptember. Fizikai melo, fémmel. ( 2013-08-31 15:41, írták ki )

Napi 12 óra. 2 műszak.

Ha akar vasárnap is dolgozhat.

2017. szept. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!