Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkezni helyszínen fénykép...

Jelentkezni helyszínen fényképes önéletrajzzal. - ilyenkor átlátszó papucsban vagy inkább fehér borítékban vigyem az önéletrajzom?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

azért csak szép ez a magyar nyelv :)


azt mondanám, hogy borítékban hülyén mutatnál, maradj a papucsnál (cipőd nincs?) :)


na jó, szóval szerintem átlátszóban, ne borítékban

2013. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát igazából ezt munkahelye válogatja. Igazából én olyan helyen, ahol nem a főnök, hanem csak egy alkalmazott veszi át az önéletrajzot, borítékba szoktam tenni, mivel úgy gondolom az alkalmazottnak nem sok köze van sem az elérhetőségemhez, sem a végzettségemhez, sőt amíg munkatársak nem leszünk addig úgy általában semmihez sem velem kapcsolatban. Ha a főnöknek adod át, akkor szoba jöhet a "papucs".
2013. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ahova mennem kell, nem tudom ott lesz-e a főnök, alkalmazott az biztos.
2013. szept. 2. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!