Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lebuktam a főnököm előtt.8-kor...

Lebuktam a főnököm előtt.8-kor szólt, hogy a szabadnapom be kéne menni 10-re. Azt mondtam, dolgom van a dokinál 13 órakor. Ekkor csörög a telefonom, hogy ő is ott van, találkozzunk. Nem voltam ott. Holnap be kell menjek, nagyon kellemetlen Mi legyen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 10. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

azt kellett volna mondanod, hogy másik dokira gondoltál

ha egyértelműen lebuktál már, akkor mond hogy valami nagyon személyeset intéztél és nem akartad mondani

2013. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Más doki nincs arrafelé? Ha azt mondtad doki, az csak egy embert jelenthetett? Amúgy meg késhettél volna is a dokitól, miért kellett volna pontban 1kor ott lenned. Nem tudsz még kimászni ebből valahogy? És mi van ha akartál menni ahhoz a dokihoz, de közbejött valami és mégsem mentél 1re orvoshoz, ilyen is történhet.
2013. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A cég orvosáról van szó. Ugye utolsó pillanatban szólt, hogy plusz meló van... Félek eléggé... elmentem utána a dokihoz, de már nem volt ott akkor...
2013. szept. 10. 16:35
 4/11 anonim ***** válasza:
de most én nem értem, elmondásod alapján nem azt mondtad neki hogy ott vagy hanem hogy dolgod lesz majd ott..akkor hol a probléma?
2013. szept. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az, hogy időpontot mondtam. Egy órakor van ott dolgom. Erre 12:51-kor csörög a telefon, hogy ő is ott van és találkozzunk... persze én otthon voltam... nem tudtunk találkozni....
2013. szept. 10. 18:59
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
jaj így már értem...szerintem mondd, hogy közbejött valami, ezért csak később értél oda, és meséld is el, hogy "a francba már nem is volt ott a doki, mire odaértem"..
2013. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!! :)
2013. szept. 10. 22:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy gyanús voltál neki, és azért mondta,hogy ő is ott van.Lehet, hogy ő sem volt ott.Szerintem,sejtette ,hogy füllentel.
2013. szept. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nem kérdezett ma semmit, mint ha nem is történt volna semmi.. :))
2013. szept. 11. 10:45
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

na akkor jó...elvileg..:)

nem mondom, hogy tanulj meg hazudni, de van hogy az embernek aprót kell füllentenie a boldoguláshoz..persze csak úgy, ha nem ártasz vele senkinek..

2013. szept. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!