Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valaki ezt írta nekem. Mégis...

Valaki ezt írta nekem. Mégis mire véljem?

Figyelt kérdés
ugye eléggé utálod magad...legalább is az eddigi észrevételezéseim szerint. és hát ha először is megpróbálod magad elfogadni egy incuri pincurit is és én "rásegítenék"(nem azért hogy megtörténjen..hanem segitségből.) azzal hogy kezeskedsz az érdekemben, utána lehet nyitottabb lennél magadra és elfogadnád úgy magad ahogy vagy. és ha elfogadod magad akkor nagyobb az esélye hogy olyan szerelemre találsz rá ami viszonzott. és ha úgy alakul akkor még segíthet is a múlt a jövő nemzedékeinek:D
2013. szept. 9. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
"kezeskedsz az érdekemben" = verd ki
2013. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
...Troll? ...Vagy segítőkész idegen?...
2013. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
meg akar húzni
2013. szept. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
D*gni akar.
2013. szept. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de írta hogy: "nem azért hogy megtörténjen..hanem segitségből." meg miután erre reagáltam írta hogy tudta hogy félre fogom érteni hogy azt fogom hinni hogy csak meg akar dugni...
2013. szept. 11. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:
csak segítségből,micsoda önzetlenség:)))
2013. szept. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ugyeeee? :DD de na...most akkor mégis...valóban csak meg akar kapni vagy...vagy csak...én nem tudom
2013. szept. 18. 16:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Na akkor figyelj:

dugni akar, és úgy állítja be, mintha még ő tenne szívességet neked. Ügyes trükk...

2013. szept. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy félrebeszélő szókiforgató alattomos idióta. Az ilyennel szóba se állj!
2013. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
de ha tényleg csak 'dugni' akarna akkor nem értem hogy miért azt hajtogatja folyton,különféle kifejezésekkel,hogy verjem ki neki... :///
2013. szept. 20. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!