Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben,...

Mit tennétek a helyemben, hogy változzon a főnökömmel való viszonyom?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk egy üzletben, az üzletvezető és én.

A tulajdonos egy harmadik személy, aki csak ritkán néz be a boltba.

Az üzletvezető sokszor bunkón viselkedik velem,szivat és kihasznál./Nem fényezni akarom magam, de tényleg precíz,megbízható és jó munkaerő vagyok./

Kezd nagyon elegem lenni belőle.

Arra gondoltam, hogy blöffölök egyet és azt mondom neki, hogy elkezdtem másik munka után nézni pl. anyagi okok miatt./Bár igazság szerint nem vagyok kötelező megindokolni./

Ezt azért tenném meg, hátha megváltozik a viselkedése és egy kicsit talán elkezdi becsülni a munkám.

Azt gondolom nincs könnyű helyzetben, hiszen nem lenne neki könnyű újra betanítani valakit, abban megbízni, arra rábízni az üzletet, hogy el tudjon menni pl. szabadságra.

Nem tudom jó ötlet lenne e, esetleg ha közvetlen a tulajdonosnak dobnám fel a leszámolás tényét.

Mi a véleményetek? Volt már valaki hasonló helyzetben?



2013. szept. 13. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem blöffölni kell, egyszerűen ne hagyd magad szívatni és kihasználni. Állíts fel határokat, és azokat ne engedd átlépni. Meg kell tanulnod egyszerűen nemet mondani.
2013. szept. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nemet mondok akkor vagy veszekedés lesz, vagy egész nap rossz légkörben dolgozunk vagy kirúgnak.
2013. szept. 13. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha veszekszik, megmondod, hogy vagy próbáljon megmaradni a kulturált hangnemnél, vagy kereshet mást a helyedre, mert te nem ilyen bánásmódhoz vagy szokva. Attól, hogy azt mondod neki, hogy anyagi okok miatt keresgélsz más munkát, még nem fog rájönni, miben kellene másképp viselkednie.
2013. szept. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De nagyon utálom az olyan főnököket akiknek otthon rossz az életük, és ez miatt a beosztottakat bántják.

Mit lehet az ilyen emberek ellen tenni?

Attól félek semmit.Lépni tovább.Aztán egy új munkahelyen kezdődik minden elölről.

2013. szept. 13. 22:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Az üzletvezetõ nõ vagy férfi?

Ha nõ irigy rád(gondolom lány vagy)ha férfi,akkor lehet tetszel neki.


Nekem volt egy ilyen kollegám, hogy mindig szivatott és a végén kiderült, hogy nagyon tetszettem neki, de azt is tudta, hogy szóba sem jöt nálam.

2013. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nő a főnököm.Nagyon magányos lehet, mert vagy 6 éve nem volt kapcsolata, ezt tőle tudom.Be van savanyodva és már nem túl fiatal/45/.Boldogtalan és nagyon irigy.Mindig másokról pletykál és kibeszél, amit én nagyon utálok.

Én azt a nézetet vallom, hogy segíts magadon....és mindenki saját sorsa kovácsa, többé kevésbé.A szerelem senkinek nem fog bekopogtatni az ajtaján.Azért sokat kell tenni.De az, hogy valaki boldogtalan és ezt máson torolja meg, azt igazságtalannak tartom.

2013. szept. 14. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!