Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha 25 éves koromig nem volt...

Ha 25 éves koromig nem volt viszonyom nővel, magányos maradok örökre?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 12:05
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
67%
Nem feltételen, sőt:) ez egyáltalán nem számít a jövővel kapcsolatban.
2013. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 kelta válasza:
75%
Nem függ össze a dolog. Meg fogod találni a párod és nem leszel magányos
2013. jún. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Majdhogynem teljesen el vagyok keseredve, egy nyugodt percem alig van a tény miatt. A ,,Szerelem szex" részlegben rengetegen írják azt, hogy semmi esélyem.
2013. jún. 1. 12:13
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

Abba a kategóriába olyanok írnak akiknek könnyen megy a párkeresés, ebbe a kategóriába azért ez máshogy van, bár kitudja lehet itt is kifog az ember egy idiótát aki azt mondja semmi esélyed, de ne foglalkozz vele.

A bátyám nagyon magányos volt 27 éves koráig, nem volt nővel csak egyszer 16 évesen, igaz hogy akkor nem volt szex csak egy 3 hetes járás, de azóta nem találta meg a szerelmet, a nők csak elhajtották meg kihasználták.

Akkor 24 évesen annyira kibukott egy lány miatt hogy elutasította hogy már legszívesebben elkönyvelné magába hogy magányosan akar meghalni, de a barátai bíztatták mert új barátokat szerzett és annyi erőt gyűjtött magába hogy ne legyen öngyilkos, de a magány miatt annyira depis volt hogy egyszer egy fiatal párra 22 évesekre annyira berágott hogy az utcán ölelkeznek meg csókolóznak hogy ok nélkül leütötte a srácot a csajt meg elkergette.

Komoly baj volt belőle, de megúszta egy felfüggesztettel a fiatal pár sem erőltette a dolgot ők annyit vártak el hogy kérjen bocsánatot és ennyi. A bátyám utána megváltozott és elkezdett pszichológushoz járni.

27 évesen pedig megismert egy olyan lányt a munkahelyén akivel nagyon hamar összejöttek és azóta dúl a szerelem már 4 éve.

Egy helyen laknak a bátyám mint akit kicseréltek, nagyon boldog, és már gyereket akarnak, de még nem jött össze.

Ő elkönyvelte magának hogy magányos lesz egész életébe, de ez nem így lett, már családot akarnak, és a párja nagyon szép, kedves aranyos, megértő. Házasságot is akarnak majd de azt csak 1-2 év múlva akarják :)

Szóval mindig van remény, előbb utóbb megfog jelenni az a lány akivel összefogsz jönni persze tenni is kell érte, de lesz olyan alkalom amikor sokkal könnyebb lesz.

2013. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
19%
próbáld fiúval
2013. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
10%
5-ös ez jó volt de aki így rinyál ott gondok vannak
2013. jún. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
3%

Igen, magányos maradsz.


Amit a 4-es válaszoló írt meg vagy igaz vagy nem, messziről jött ember azt ír amit akar úgy sem tudod ellenőrizni, hogy igaz-e.

2013. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Hát jól van. Ha már az átkozott Isten megakadályoz engem abban, hogy valaha boldog legyek egy nővel, majd prostituáltakhoz járok életem végéig.
2013. jún. 1. 14:46
 9/36 kelta válasza:
78%
Nézd azért mert valaki azt mondja hogy magányos leszel ne hidd el. Ez csak bántás szerintem. Nem kell prostituáltakhoz járnod. Tudom nehéz hogy nincs melletted barátnő de ez nem azt jelenti hogy 1-ül fogsz élni. Pusztán csak még nem találtad meg az igazit még.
2013. jún. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 Szasz89 válasza:
78%

Az én véleményem az, hogy ugyanolyan jó esélyed van párkapcsolat létesítésére, mint bárki másnak ezen a világon.

Minden csak elhatározás és kitartás kérdése.

A nőknek is kell állandó kapcsolat, valamelyikük hamarabb, valamelyikük később, de mindegyikük eljut idáig.

Ha valami nagyon gáz vonásod van, amit nem bírnak elviselni a nők, nem is tudom, mondjuk tartósan nagyon bunkó a stílusod, akkor változtass rajta. Nem nehéz.

2013. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!