Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy oldanád meg ezt a gondot?

Hogy oldanád meg ezt a gondot?

Figyelt kérdés

A férjemmel egy helyen dolgozunk.

Ezzel nincs is gond, mert jól elvagyunk..A gond inkább az, hogy nekem elegem lett az egyik kollégánkból, de a férjem szerint nem nekem kéne fellépnem a kolléga ellen, végül is mi vagyunk a bevándorló munkások..

A helyzet a következő.

Van egy angol kollégánk aki sosem fürdik. Jobban mondva csak akkor amikor a főnök odamegy hozzá, és hazaküldi, hogy fürödjön meg. Minden hónapban hazaküldi de nem érdekli a dolog. Akkor fürdik, utána megint nem. Múlt héten mellém osztották be, hogy ott dolgozzon mellettem. Csütörtökön már elültem 2 méterre tőle, de iszonyúan büdös. Higgyétek el, nem vagyok egy finnyás ember, minden nap járok kondi terembe és szagolom én az izzadságszagot amivel nincs is bajom ha van ok az izzadásra. De ez az ember annyira büdös,hogy sokszor már elhánynám magam. Csütörtökön odamentem, és mondtam neki, hogy fürödjön meg, mert elviselhetetlen a szaga. Azt válaszolta, hogy joga van bűzleni, ő sem szól egy szót sem, hogy Simon egész nap fütyül, pedig őt meg ez idegesíti..

Mérgemben kölcsönkértem a takarítónőtől egy légfrissítőt és azzal fújtam egész nap. Péntekem szóltam a kis főnöknek, de ő csak sajnálkozott, hogy

" nem tudok mit csinálni vele..Hazaküldjük, megfürdik, de tudod hogy utána újra ez lesz"

Pénteken munka után megkérték hogy hétfőre fürödjön meg.

Nekem elegem lett belőle. Nem kötelezhetnek arra hogy naponta 8 órán keresztül egy pöcegödör szagú ember mellett dolgozzam.. Arra gondoltam hogy hétfőn minden kollégával aláíratok egy papírt amit majd oda adok a nagyfőnöknek, hogy lépjen ez ügyben. Ha meg van szabva hogy csak nadrágban, és a céges pólóban dolgozhatunk, ha megvan szabva hogy nem lehet mp3 hallgatni, akkor a higiénia is legyen megszabva.. A férjem szerint nem nekem kéne ezt intéznem.

Szerintetek?? Mit csináljak??

Még egyszer mondom. Nem finnyáskodom,és nem én vagyok az egyetlen aki már panaszkodott..csak nálam borult ki a bili...


2013. szept. 15. 21:26
 1/4 anonim válasza:
Nekem egy kolleganőm volt ilyen, már többen ájuldoztunk mellette, mert annyira büdös volt, hetekkel később meg szóltunk a főnöknek, hogy oldja meg, mert ez botrányos. Röhögött és azt mondta, vegyünk ajándékba neki tusfürdőt...persze, nem ő szagolta...
2013. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a főnököt nem érdekli akkor sokat nem tehetsz. Legfeljebb annyi történne, hogy egy ideig hazaküldené minden nap, aztán megunná és ugyanez menne tovább. Annyit viszont kérhetsz, hogy ne kelljen a közelében lenned, ez teljesen jogos, és nem is kell a másik ellen szervezkedni. Viszont ennyi erővel azt is mondhatja a főnök, hogy akinek nem tetszik az szedje a sátorfáját, szóval ez elég rizikós..

Egyébként megértelek, nekem anno osztálytársam volt ilyen, neki is párszor szóltak de aztán annyiban hagyták.

2013. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De hogy lehet az, hogy egy ember így érzi jól magát? Őt nem zavarja, hogy undorító?
2013. szept. 16. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy dezodort és fújd le szónélkül.

Ha nem fürdik utána,akkor mondd meg,hogy egy öngyújtót is elé fogsz rakni legközelebb :D

2013. szept. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!