Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek okozott már gondot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek okozott már gondot a házasságotokban a súlyprobléma? Változott meg a párotok "hozzá (d) állása" emiatt?

Figyelt kérdés

Én itt arra lennék kíváncsi, hogy a ti párotok vonzódása szexuálisan és úgy alapban "emberileg" -azaz maga a szerelem érzet és társai- változott e meg felétek, a súlyproblémák miatt??


Ha igen, akkor milyen irányban és mit tettetek ellene?


Volt olyan, hogy a párotok, férjetek meg akart változtatni vagy alábbhagyott, mert változott a súlyotok?


Kérlek írjatok példát!!


(Nálunk az van, hogy én le akarok fogyni, mert nagyon kövér vagyok és a páromnak ez meg nem tetszik, mert szerinte jó vagyok így és úgy mondd -tudom, hogy csak szeretetből teszi, hogy kedveskedjen- de "etet". Sokszor az "ajándék" meg kedvesség/meglepetés az étel formában van kifejezve. S én meg nem akarom megbántani. Bár próbálom megértetni vele hogy nem kell zabálnom, mert nem jó nekem és ő meg okos s megérti, elfogadja ezt, szóval most már nem "etet", csak azért rossz, mert olyan mintha megbántanám ezzel.)


Írjatok példákat, kíváncsi vagyok mindenre.



2013. febr. 13. 12:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
A párom 65 kilósan ismert meg, a házasságunk alatt betegség miatt 90 kilóra híztam. Mikor rájöttem mi a baj, kezelni kezdtem, és fogytam is szépen, de addigra már nulla szex volt közöttünk. (Ő is felszedett 30kg-t, engem nem zavart, őt se, de hát ugye az önkritika kevesebb, mint a másik iránti elvárások.) Elváltunk. Ő most egy sovány csajjal van, továbbra is közel 100kg. Én is megtaláltam a párom. Visszafogytam ideális súlyra, a mostani párom viszont elfogadott túlsúlyosan is, és most is szeret. A valódi szeretet nem súlyfüggő. Meg lehet oldani a változásokkal járó dolgokat, és törekedni kell az egészségre, igen. De ahol csak a külső a fontos, ott nagy a baj. Én úgy érzem, hogy a párod jót akar, nem akarja, hogy sanyargasd magad, de helyesen teszed, hogy teszel a túlsúly ellen. Sok későbbi problémától kíméled meg mindkettőtöket! Sok sikert és kitartást! A párod pedig csábítsd el tornázni! :) mondd, hogy az mennyire szexi és izzadjatok ketten egy jót! :)
2013. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Gondot nem okozott, de kisebb vitát igen :)

Akkora nagy súlyproblémáról nem beszélünk, mindig sportos alkat voltam, kis mellekkel.

Sajnos jópár hónapnyi munkakeresés alatt felszedtem 5-6 kilót, aminek a nagy része a derekamra szaladt fel, de megnőttek a melleim is.

Ezt szeretném most leadni, de a párom már most hisztizik hogy megint kis melleim lesznek (holott állítólag, ő úgy szereti :D)

2013. febr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%

Én híztam 10 kilót, 50-ről 60-ra. Oké, ez nem akkora tragédia, nem lettem túlsúlyos, de tudni kell, hogy egész életemben a súlyommal küszködtem és ez megviselt.


Pocsékul éreztem magam, szinte hánytam magamtól, hogy ennyire elhagytam magam. Őt nem érdekelte, szerinte úgy is jó voltam. Nem változott semmit a hozzáállása, de nekem változott a hozzáállásom az élethez, így rendeztem a dolgaimat és megint visszatértem a sporthoz. Azóta vele is nyugodtabb vagyok és úgy alapból boldogabb.

2013. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Azért az általánosabb az, hogy a férfi akkor fordul, hidegül el a nőtől, ha elhízik.

Nálunk ez volt. Soha nem mondta ki nyíltan, hogy nem vagyok már vonzó a számára, de a gesztusaiból egyértelmű volt. Azóta lefogytam, de a tüskék megmaradtak.


Nálad azért azt is figyelembe kell venni, hogy a kövérség egészségügyi (és sok esetben higiéniai) problémákat is okozhat. Igen, illik figyelembe venned a párod igényeit a külsőddel kapcsolatban, de a férjednek is ugyanígy figyelembe kell vennie a saját tested iránti igényedet.

2013. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Én 120 kilósan ismertem meg a sportoló barátom. Igaz nem volt a kövérség mellett, de amíg kövér voltam sem hozta fel a fogyás témát és az intim együttléteinkben sem volt semmi.


Mikor lefogytam... az egy tortúra volt nekem lelkileg. Alapból szép arcú lány vagyok és kedves, mosolygós, és még jó alak is társult ehhez. Ennek az lett a következménye, hogy más srácok is észrevettek. És ez nagyon betette nekem a kaput. Már nem voltam büszke magamra próbáltam eltakarni magam. Sokszor megnéztek azzal a "dugnálak" tekintettel, úgy éreztem, hogy mindenki csak a puncit látja bennem.


Akkor nagyon aggódott értem a párom. És válságban voltunk, mert nem tudta, hogy hogyan segíthetne nekem.

Nagyon nehezen, idővel fel tudtam dolgozni a dolgokat és immúnissá válni a kiéhezett férfi falkára, de nehéz volt.


24/L

2013. febr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az előző párkapcsolatomban történt, hogy eléggé meghíztam, feljött úgy 15 kiló. Egyébként nem okozott problémát párkapcsolati szinten, de beszólt egyszer, hogy ne zabáljak, mert nagy a hasam. Na jól meg is sértődtem, és jól visszafogytam. Végül is igaza volt, beláttam, az én érdekem is. Végül megcsalt, de szerintem ennek semmi köze nem volt a testsúlyomhoz, szóval ha úgy vesszük bármit csináltam volna, akkor is így történt volna. Nem is baj...
2013. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
12%

"Azért az általánosabb az, hogy a férfi akkor fordul, hidegül el a nőtől, ha elhízik."


Slussz!

2013. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
88%
Lehetséges,hogy azért etet/etetett mert tényleg úgy vagy jó neki, vagy mert azt gondolja,hogy ha lefogysz akkor már ő nem lesz elég jó hozzád. De ez csak feltevés. Beszélj vele őszíntén. Mondd el neki is amit itt leírtál.
2013. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem házasságban, de:


Még legelső barátommal voltak ilyen problémák.

54kilósan ismert meg, cardioztam. Aztán szépen felhíztam 63 kilósra (170cm). Itt már megkaptam a "nam akarok kövér lánnyal járni", meg így emelgette a melleimet-alapból nagyok-hogy fujj nem így kéne állniuk.

Az az érdekes, hogy akkori barátom csúnya férfi volt.

Kettéállt a szeme, csúnya volt a bőre, a fogai, stb. Csak ugye én naiv jajvégrevanbarátom állapotban voltam, megfelelési kényszer.

Egy "barátnőmmel" jött össze.

Én utána lefogytam, rendbe tettem magam. Nemrégiben összefutottam vele egy boltban. Ugyanolyan szakadt göncökben volt, mint akkor, ugyanúgy nézett ki mindene,

mellette ott állt a "barátnőm" iszonyúan vékonyan, de ápolatlanul.

És hálát adtam az égnek, hogy időben le tudtam lépni.

2013. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%

Nem mert szeret igy a hogy vagyok.

90 voltam mikor osszehazasodtunk most pedig khm....128kg.

Nem tett semmi megjegyzest,ugyanugy szeretne velem egyutt lenni....csak hat en nem erzem nonek magam.

Kezd rovid lenni a karom ahhoz,hogy kitoroljem a valagam:(((

2013. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!