Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Olyan állás ahol nem kell...

Olyan állás ahol nem kell emberekkel társalognom?

Figyelt kérdés

Nem igazán szeretem a szociális szituációkat és olyan állást szeretnék ahol csak csinálom a dolgom és ennyi.

Jelenleg egyetemre járok de hamarosan ott hagyom mert nem rájöttem, hogy nem lenne nekem való ez a munkakör..


2013. szept. 22. 17:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

kár lenne egyetemről oda jutni, de ha tényleg antiszoc vagy, akkor kamionsofőr

ha nincs társad, hetekig egyedül ülsz a fülkében és csak vezetsz

2013. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Darukezelő.
2013. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy úgymond "magamm szúrok ki", de lehet sokkal jobban érezném magam ilyen helyen kevesebb fizetéssel is, mint ha életem végéig olyan helyen dolgoznék ahol rosszul érzem magam és szorongok.
2013. szept. 22. 17:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Takarító
2013. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezővel teljesen egyetértek. Egyre több olyan embert ismerek, akik irodában dolgoztak és jelenleg tanulnak valami teljesen más szakmát, mert idegileg nem lehetett birni már azt a marakodást, úgy könyvelésben, mint jogi területen, mint közintézményekben. Mintsem, hogy lebetegedjen az ember, jobb előbb-utóbb váltani, még akkor is, ha egyetemet végzett kőkeményen.
2013. szept. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

én egy sertéstelepen takarítom az állítok ürülékét.

hozzám csak max az állatok szólnak, de azt sem értem, mert röfögnek csak.

2013. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én biztonsági őr vagyok, és külön megkértem a főnökömet, hogy magányos helyekre osszon be. Így egész nap tök egyedül lehetek, és ez szuper. :)
2013. szept. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Biztonsági őrségen már gondolkoztam, de ehhez kell vagyonőri képesítés vagy tévedek?

Plusz nem árt ha nagy darab az ember?

2013. szept. 22. 22:24
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell, ahol én most dolgozom, oda nem kell semmi, és egész nap heverészünk, de a főnököm szerint ez csak mázli, máshol ritkán mennek így a dolgok. Ettől függetlenül én is úgy kezdtem, hogy levizsgáztam, és csak utána kezdtem állást nézni, mert azt hittem, csak így lehet. Tavaly novemberben kezdtem a vizsgát, 60 ezer forintból meglett az igazolványom, és nem volt nehéz.
2013. szept. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem kell óriásnak lenned, legkisebb kollégám olyan 70 kilós, persze a nagyon véznákat, meg züllött külsejűeket szelektálja a góré.
2013. szept. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!