Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy 5 évvel ezelőtti tesztre...

Egy 5 évvel ezelőtti tesztre hivatkozva nem engednek újra interjúra az egyik multinál. Ezt megtehetik? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2008-ban az egyik (most megnevezni nem kívánt) informatikai multinál voltam állásinterjún, de nem feleltem meg. Nem vállaltam a 3 műszakot, mivel tanultam akkor. Most újra jelentkeztem oda, mivel költözök abba a városba, ahol a cég található, valamint azóta már számos referenciát fel tudok mutatni valamint tapasztalatot. Erre közölték, hogy mivelm 2008-ban nem feleltem meg, nem mehetek újra. Ezt lehet? Most van felvétel a cégnél, és nagyon szeretnék bekerülni!

2013. szept. 10. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne. Ők döntik el kit vesznek fel.
2013. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Közöld velük, hogy az indoklásuk nem igaz, hiszen megfeleltél, csak az azóta megváltozott körülmények miatt akkor te nem tudtad elfogadni az állást. Sőt, most te változtattál a körülményeken, hogy az akadály elháruljon.

Ennél többet viszont nem igazán tehetsz. :(

2013. szept. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Itt már minden lehet. A hr-esek kiskirályként viselkednek. Feleslegesen megpróbálnak túlteljesíteni a főnökség felé.


Egyáltalán ,hogy jöttek rá? Elmondtad nekik? (Mert akkor ez hiba volt) Máskülönben elég kicsi a valószínűsége, hogy rájöttek volna. Ha meg eltárolták az adatokat, az felveti a 2személyes adattal való visszaélést" is!

2013. szept. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3: nem mondtam nekik semmit. A munkaközvetítő cégtől jött a következő levél: (persze töröltem pár részt, remélem érthető)


Kedves XY



Köszönjük jelentkezését!



A pozíció az -céb neve- ben lenne, ahol már 2008-ban volt interjún. Az -cég neve- azt jelezte vissza, hogy sajnos nem jöhet újból.



Remélem találunk Önnek más megfelelő lehetőséget!

---

Ez most akkor MI? Ha behívnak interjúra és utána közlik, hogy nem feleltem meg, tiszta sor.

2013. szept. 10. 10:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Az sem kizárt, hogy a közvetítő kamuzik, mert nem akar kockáztatni, hogy egy alkalmatlan embert közvetít ki.

Írj közvetlenül a cég hr osztályára, és írd le, hogy... huh, hirtelen nem is tudom, ezt nagyon jól kellene megfogalmazni, hogy ne dobják ki egyből. Hátha lesz jó tanács, még én is filózom rajta. :)

2013. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A közvetítő cégnél voltam bent személyesen, szóval nem hinném.
2013. szept. 10. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!