Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnék Ausztriában...

Hogy tudnék Ausztriában "alantasabb" munkákat végezni?

Figyelt kérdés
Pl. mosogatás és hasonlók.
2013. okt. 1. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:

:DD Minél alantasabb annál jobb?

Ez aztán a célkitűzés!

2013. okt. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:DDDDDD

Amúgy komoly a kérdés!! :D

2013. okt. 1. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Alap nyelvtudás a mosogatónak is kell, ha azt sem érted meg hogy "hozd ide a vödröt/mosószert/tányérokat", stb akkor felejtős.

Ha ez megvan akkor könnyű dolgod van és vannak helyek ahol viszonylag jól meg is fizetik a mosogatókat is.

2013. okt. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah értem , köszi :) német nyelvvizsgám van is csak szakmám nincs és inkább itt kezdem el. Az ams -en nézegettem de nem igen vannak ilyenek. :S
2013. okt. 1. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Az ams-t hagyd a francba! Az a baj vele egész Európa onnan keres állást ha külföldre akar menni. Nagyon kicsi az esély, hogy tapasztalat nélkül onnan találj munkát. Nézz ki egy nagyobb síközpontot és ott keresd ki a szállodák email címét és küld az önéletrajzokat. Én mindíg így csinálom, és mindig van munkám.... Én a helyedben Tirolban néznék szét , mert ott a mosogatók is minimum 1300-at keresnek. Tapasztalat :)
2013. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Megfogadom. :)
2013. okt. 3. 15:27
 7/7 anonim válasza:
Ha csaj vagy mehetsz kur*anak.
2013. okt. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!