Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnám kitúrni, kirugatni...

Hogy tudnám kitúrni, kirugatni a cégtől?

Figyelt kérdés
Én bejelentve dolgozok egy cégnél már jó ideje, de van egy kolléganőm akivel egy bérházban is lakok és régóta ellenségek vagyunk... Én elviseltem, hogy vele egy helyen dolgozok, hisz nem látom minden nap csak a munkáltatónk ugyanaz, de lépcsőház takarítóként más más helyeink vannak... De ő most szépen alám tett és majdnem kirugtak, de kaptam még egy esélyt viszont annak a nőnek mennie kell! Az 56 éves alkoholista rokkantnyugdijas és feketén dolgozik nálunk... Nem is végezhetne ilyen nehéz fizikai munkát, de nem tudom, hogy hogy rugathatnám ki... Segítenétek??

2013. okt. 3. 00:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Úgy látom értemes választ nem kapok egyébként 22 éves vagyok és már nem azért, de tanum is volt a bíróságon" - gratulálunk a korodhoz, az érettségedhez már nem. Mihez kellett tanú? Ezzel még semmit sem mondtál el..


"Én eddig se foglalkoztam vele meg nem is nagyon akarok" - akkor minek írsz ki kérdést, hogy hogy tudnád kirúgatni? Te így szoktál "nem foglalkozni valakivel"?


"Ja és csak úgy mondom, hogy az a nő már feljelentette egy párszor a céget ezért tartják még, hogy ne jelentgesse a cégek különben már tavalyi év elején repült volna" - tehát egy alkalmazott a saját cégét jelentgeti fel, de ők megtartják, mert akkor legalább nem tesz keresztbe..? Ez a cég egy vicc. Ne azt a nőt akard kirúgatni, hanem keress másik munkahelyet.

2013. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami kellemes társaság az ilyen munkatárs/szomszéd. Azonban a vásár mindig kettőn áll. Ha ilyen helyzetbe kerültél vele abban egészen biztos hogy a te kezed is benne van. Hogy mi, azt nem tudhatom, de javaslom, mindenképp vizsgáld meg magad is, min tudsz javítani a helyzet megoldására. Mert mindannyiunknak van mit, ugye. Feszültség feszültséget szül. Mindig. Beszélgessetek értelmesen. Ha tudtok, persze...
2013. okt. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, kedves kérdező, hogy az ellenségei ugyanúgy jellemzik az embert, mint a barátai.
2013. okt. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jaj oda ne rohanjak. Te sem vagy különb kérdező. Azt hiszed te jobb vagy? Elveszed más kenyérkeresési lehetőségét, mi féle aljas, szemét vagy?
2018. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!