Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ciki lenne, ha nyomoznék az...

Ciki lenne, ha nyomoznék az egyik családtagom után volt munkatársán keresztül?

Figyelt kérdés
Kirúgták a munkahelyéről, nem tudni miért (Kamu szöveget mondott, amit senki nem hisz el). Megkeresném egy volt munkatársát, akivel nem voltak nagy barátok, kb. beszélőviszonyban voltak. Ezért is nem a legjobb barátait keresném fel, mert azok visszamondanák. Szerintetek ha egy illedelmes levelet írnék neki, hogy szeretném megtudni mi történt, akkor elmondná részletesen? Természetesen, ha kiderülne, ő nem lenne belekeverve. Nagy cégről van szó. Vagy mennyi az esélye, hogy elküldene a francba, ez a mi problémánk címszóval? Ti mit csinálnátok?

2013. okt. 6. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem égetném le magam. Miért akarsz nyomozni? Nem mindegy miért rúgták ki?
2013. okt. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert nem fogja elmondani. És egy nagy család életéről van szó. Arra gyanakszunk, hogy pénzügyek miatt. Valószínűleg több hitele van. Nem akarom, hogy fedél nélkül maradjunk. Pénzügyi segítséget kaphatna a család bármelyik tagjától, viszont nem kér, mert akkor kiborulna a bili. Így viszont tönkre mehet a család, én meg akarom ezt előzni!
2013. okt. 6. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha én lennék a munkatárs, akkor egy szót sem mondanék el.


Ne nyomozz más után, és ne hivatkozz a saját érdekedre, mert ez így nem korrekt, hiába próbálod annak beállítani.


Inkább beszélj az illetővel, és biztosítsd róla, hogy ha bajban van, rád számíthat. GOndolja át a problémáit, és keressen bizalommal.

Hátulról ne akciózz, mert az csak rosszul fog elsülni.

2013. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én volt munkatársként szépen leráználak ... de nem vagyunk egyformák
2013. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor ez kilőve. Viszont mindenképp kiderítem valahogy mi történt. Nem lehet vele erről beszélni, támadásnak vesz minden kérdést és megsértődik. A szüleinek, a házastársának, a gyermekeinek, az unokájának, a testvéreinek semmit nem mond el erről az ügyről, csak kamuzik. Képes odáig elmenni, hogy titokban felvesz több helyről hitelt, míg végül elárvereznek ingót vagy ingatlant, mivel nem tudja fizetni és segítséget nem mer kérni!!!
2013. okt. 6. 15:48
 6/8 A kérdező kommentje:
mindenkit felpontoztam!!!
2013. okt. 6. 15:48
 7/8 anonim ***** válasza:
OK, de attól hogy ki akarjátok deríteni, mi történ a munkahelyén, az anyagi helyzetén az hogy javít? Mármint a tény, ha esetleg megtudjátok, hogy mondjuk nem akart lefeküdni a főnökével, ezért kirúgták.. és? Ettől a hitelek hogy lesznek visszafizetve, én ezt nem értem.
2013. okt. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem amiatt rúgták ki. Írtam, hogy valószínű pénzügy miatt. Ha kiderülne, talán bevallaná a további adósságait. A család ki tudja fizetni, van elég félretett pénz, ezért sem értjük miért nem hozzánk fordult, ha anyagi nehézségek adódtak az életében.
2013. okt. 6. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!