Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan döntsek? Menjek vagy...

Hogyan döntsek? Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

Dolgozom, határozott szerződéssel (ráadásul megbízási) kevés fizuval, olyan szakterületen amin csak félig-meddig vagyok ismerős.

Elkezdték pedzegetni hogy mi lenne ha maradnék ha lejár a szerződésem.

Előnyök:

- nem lennék munkanélküli

- fizetve lenne a TB-m

Hátrányok:

- nagyon kevés a fizetésem, nettó 70 körül van

- mivel megbízási, nem jár nekem szabadság, nem fizetnek túlóra bért, nincs cafetéria (nem tudom hogy jól írtam-e)

- mivel nincs benne gyakorlatom, nagyon sokat kell tanulnom a melóhelyemen

- nincs időm egyszerűen tanulni az angol nyelvvizsgámra és így csak elbukom a pénzt amit befizetek. A nap végére már zsong az agyam, későn végzek ugye, és szinte már csak beájulok az ágyba.

- nem tudok mellette állásinterjúkra járni


Nem tudom hogy döntsek :S A munka amúgy uncsi, bár bele kell tanulnom, eléggé szétesős, nagyon észnél kell lenni. A fizu meg tré, mondjuk ki.


2013. okt. 9. 18:46
 1/6 schocko ***** válasza:
Menj!
2013. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon, de nagyon gyorsan kezdd el nezegetni az allashirdeteseket. Ez igy csak atmenetileg elfogadhato, hosszu tavon belehulyulsz.
2013. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan örülnének havi netto 70 ezernek! Vannak akik 3 müszakban keresnek ennyit. Te tudod...
2013. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 rugjamegaló válasza:
Ha van egy jó erős angolod,akkor érdemes kimenni dolgozni.Érdemes jó előre nézni a melóhelyeket,fórumokat olvasgatni.Szerintem viszont még jobb ha tavasszal indulsz neki.Én itt vagyok most Hollandiába és ilyenkor október,november tájékán már elég kevés a meló.Mondjuk az állástalálási lehetőségeid attól is függ,hogy mihez értesz,és milyen a kapcsolatrendszered.
2013. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet... Csak nem Jászberény? :)

Hagy ott. Még fiatal vagy, van lehetőséged tanulni, ne cseszd el az időd ott...

2013. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Budapest :)
2013. okt. 29. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!