Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fiú-lány barátság megerősítése...

Fiú-lány barátság megerősítése a lány részéről: hogyan maradjak a fiú legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Ide főként fiúk/férfiak tippjeit várom, hogy mivel tudnék érdekes maradni a fiú szemében? Mi az, amit egy fiú díjaz egy lány barátban (17 éves)? Nagyon rég óta legjobb barátok vagyunk, de úgy érzem, az utóbbi időben hanyagol, és nem tudom, hogy miért. Ő persze azt állítja, hogy ez nem igaz, holott nagyon is<--ez nem csak az én véleményem. :(
2013. aug. 16. 22:39
 1/5 anonim válasza:
Ha egyszer lesz barátnője, tuti, hogy hanyagolni fog. Lehet épp van valaki a láthatáron. Ami ha nagyon feldühít és féltékeny vagy, ott már nem csak barátság érzések vannak. :)
2013. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha másért nem, azért mert a barátnője nem fog hinni a fiú-lány felhőtlen barátságban. Az is lehet, hogy pont ezt a barátságot félti, ugyanis kezd nőnek nézni.
2013. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az előző válaszában van valami. Nekem is van egy 12 éve tartó fiú-lány barátságom, de amint nője van, egy kicsit hanyagol, annyira nem azért, mert tudja, hogy nekem fontos a barátság.
2013. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

Nem érzek iránta többet, mint barátság, csak mostanában (mint kiderült)egy lány miatt kevesebbet vagyunk együtt, és félek, hogy előbb-utóbb elveszítem. :(

2013. aug. 16. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen természetes, hogy egy lány miatt kevesebbet találkozik veled.

Nyilván nem felejtett el, de ha belegondolsz, te sem várhatod el tőle, hogy ugyanannyit legyen veled, mint eddig.

Főleg, hogy a leendő barátnőnek is meg kell még szoknia téged, és idő kell, amíg féltéknykedés nélkül tud rád nézni.

2013. aug. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!